Всі скаргиПопулярнеУ Вишгородській піцерії відмовляються обслуговувати українською

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка з Вижгорода і клієнтка однієї із піцерій. Вона стверджує, що будь-які прохання обслуговувати державною мовою ігноруються.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: kaerel@meta.ua

«Київська область, місто Вишгород, телефон 0459622165.

У Вишгороді на проспекті Т.Шевченка (комплекс Ольжин Град) працює піццерія “Маргарита”, проблема в тому, що від самого початку свого функціонування в ньому вперто, наполегливо й демонстративно відмовляються обслуговувати клієнтів українською мовою.

На неодноразові мої зауваження офіціанти відбуваються мовчанням на мої вимоги, а мені ЖОДНОГО разу не відповіли українською.

Меню в цій піццерії також складені однією мовою – російською.

В цьому закладі громадського харчування цілеспрямовано проводиться політика протидії українській мові та насильницької русифікації. Якщо можете, допожіть виправити ситуацію”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!