ІншеВсі скаргиГоловнеУ Вінниці замість дитячого майданчика вирішили збудувати хімічного монстра

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, яка скаржиться на те, що їхня громада так і не отримає дитячий майданчик. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Пишу до Вас із чудового м.Вінниці! З європейського міста! З міста фонтанів. З міста перших осіб країни пана П. Порошенка і пана В. Гройсмана! Пишу до Вас з проханням і надією, що допоможите!

В центрі спального району, поруч із річкою і житловими будинками (багато поверхові буд. і приват. сектор) будується мийка на 6 машин! На цьому місці планувався дит. майданчик, а тепер… шум, хімія, яка стікатиме в річку, і якою дихатимуть наші дітки!

Розчаруванню немає меж! Невже так складно не порушувати закони! Поки ми мріяли річку почистити, “Сан-сервіс” планував її знищити!
Дякую, що читаєте мого листа. Прошу про домомогу у встановленні закону”, – написала вона

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!