Всі скаргиЖКГУ Вінниці забудованик сам вирішив і встановив дорожчі тарифи за електроенергію

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Володимир, який скаржиться на нахабного забудовника, що сам встанолює свої правила. А якщо не дотримуєшся – відімкнуть від мережі. 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

“Прошу Вашої допомоги щодо забудовника “Європейського кварталу” у м.Вінниця по вул. Покришкіна, 8Г. Даний забудовник вимагає кошти за сплату електроенергії по тарифу 2.83грн., коли для громадян України ціна до 100Кв становить 0.96грн. тариф від забудовника нічим не обгрунтований, угод, договорів щодо сплати за цим тарифом підписано не було, а при не сплаті за тарифом забудовника погрожують відключити електроенергію.

У трьох спробах розрахуватися по тарифу 0.96грн. було відмовлено та сказано що відключають електроенергію, доказове відео маю. У мене маленька дитина, квартира опалюється від газового котла який працює від електроенергії, при відключенні електроенергії тепла та гарячої води в квартирі не буде, враховуючи холодну пору року я боюсь за здоров’я своєї сім’ї та своє включно, а опираючись на Конституцію України ст. 3 Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Дякую за розуміння та сподіваюсь на вашу підтримку.”, – написав він.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!