Всі скаргиГоловнеЖКГУ Вінниці аварійний будинок визнають аварійним. А тим часом на голову впав димохід

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Альона, яка скаржиться на місцеву владу Вінниці, що не хоче поліпшити житлові умови десяти сімей. Які стали заручниками аварійного будинку. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Просимо допомогти в розголосі ситуації, якою стали заручники 10 сімей у місті Вінниці вже протягом 10 років.

Сьогодні вночі по вул. Л.Ратуної 23 обвалився димохід в одному з житлових приміщень. На щастя в даному приміщенні мешканців не було. Ми повідомили власника будинку, але він не поспішає вирішувати ситуацію і “візьметься за неї з понеділка”.

Мешканці переживають за можливість подальшого обвалу будівлі, в якій проживають сім’ї з маленькими дітьми. Ми неодноразово зверталися як до власника так і до міської ради з вимогою провести обстеження будівлі і визнати її стан аварійним, але постійно отримуємо відмову або ігнорування ситуації.
Просимо втрутитися і допомогти набути ситуації загального розголосу, так як ми вже зневірилися в можливості досягнути будь-яких конкретних дій з боку власника і міської ради щодо нашого питання.
З повагою,
мешканці по вул. Л.Ратушна 23″, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!