Всі скаргиДержавні органиУ селян з Кіровоградської області хочуть відібрати паї

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка з села Кірове. Вона переконує, що землю, яку колись отримали селяни хочуть у них відібрати.

Ось її лист:

Кірове Долинський район Кіровоградська область. Протягом 3-х років нас, власників земельних ділянок (паїв) через корумпованість територіального органу Держгеокадастру у Долинському районі позбавляють можливості використовувати на власний розсуд земельні ділянки, що належать нам на праві власності.

Орган Держгеокадастру у змові з субєктами господарювання без нашого відома уклали та зареєстрували договори оренди землі.

Оскільки судова система у нас така ж корумпована як і Держгеокадастр, бо свідчить же Держгеокадастр, жодного рішення, яке б захищало нас власників паїв так і не було прийнято. Цікаво є і те, що нам, власникам паїв нарахували шкоду, яку ми повині заплатити за самовільне зайняття наших же власних ділянок місцевому СВК, а підставою для цієї шкоди послугувало розпорядження голови РДА.

У нас є дуже багато матеріалів, переписок з органми прокуратури, міліції, навіть писали до народних депутатів, але допомгти нам у нашому горі ніхто так і не наважився. Всі повідомляють – така система. Дуже просимо надати нам допомогу у вирішені земельних питань.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!