Всі скаргиДержавні органиУ родини військовослужбовця відбирають землю

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Володимир, він переконує, що його родину б’ють і залякують, щоб відібрати земельну ділянку.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Я, військовослужбовець ЗСУ, Зайчук Володимир Петрович, звертаюся до Вас по допомогу. Захистити права моєї родини та мого брата військовослужбовця ЗСУ на приватну власність від незаконного заволодіння земельною ділянкою селищним депутатом Херсонської області, Білозерського району с. Музиківка Кульчицькою Л. А та секретаркою сілької ради Кульчицькою Т.В.. За відома голів селищної ради с. Музиківка, Білозерського району, Херсонської області Лейбзона О. А..

Звернення до селищного голови та органів МВС усно, письмово, разом зі свідками нічого не дали, що привело до фізичної розправи над моєю родиною і мною. А саме, Кульчицьким В.А., Кульчицькою Л. А. та Кульчицькою Г. В було здійсненно незаконне проникнення на подвір’я моїх батьків та вчинення побиття моєї матері. Мати отримала травми середньої тяжкості, її госпітулізували до Херсонської обл. лікарні, мене – до Одеського Військового шпиталю.

Проти мене заведено кримінальну справу, йде слідство. Постійно здійснюється психологічний тиск шляхом залякування, погроз мені та членам моєї родини з боку невідомих осіб.

Військовослужбовці повинні захищати свою Батьківщину не тільки на Сході України, але і в себе в тилу”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!