Всі скаргиМедицинаУ рівненській поліклініці №3 ледарюють лікарі

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Вікторія, вона переконує, що в поліклініці №3 міста Рівне погано працюють лікарі.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Сьогодні важко зв’язати кінці з кінцями здоровій людині (а що вже казати про хвору, життя якої залежить від ліків) та намагатися при цьому ще виховати двох дітей. Однак люди, в обов’язки яких входить допомагати, ще гірше ускладнюють ситуацію, таке враження, що давали на клятву Гіппократа, а клятву дияволу.

Я розумію, що в державі вистачає таких коновалів, бо правдиві лікарі або в АТО, або самовіддано працюють і стараються допомогти.

У рідному місті Рівному я буваю рідко, однак там проживають мої рідні, і тому Вас дуже прошу придивитися до цього невеликого містечка, а особливо до поліклініки №3 по вул. Макарова. Здається, що вони приходять до праці поговорити, попити чаю, вирішити особисті проблеми, а пацієнти лише їм перешкоджають. Хамству і фальшивій бюрократії деяких із них я переконалася особисто.

Мої рідні бояться написати, бо цілковито залежать від доброго гумору та ласки деяких лікарів цієї поліклініки. Тому від свого імені прошу за своїх рідних та інших мешканців мого міста. Придивіться до праці цієї установи, бо маскуватися вони вміють не гірше чаклунів, однак лікують набагато гірше”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК