ІншеВсі скаргиУ порушеннях з боку сільгосп структури винні посадовці

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Юрій. Чоловік розповідає про раніше приватизоване сільськогосподарське підприємство, котре попри не отриману атестацію, продовжило працювати та навіть збільшувати виробництво.  На думку чоловіка,  неатестація  підприємства є виною посадовців, котрі переслідували свої інтереси.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Коротка інформація: У 2012 році була проведена приватизація державного підприємства «Городенкаплемсервіс». Завдяки інвестиціям виключно Гищука Д.Д. було погашено всі борги ДП. Звільнено все його майно з- під арешту, під яким воно знаходилось. На час приватизаціїі створено колективне СГ підприємство. Жодних засобів виробництва, крім стін і землі, яка була передана в оренду іншим структурам на підприємстві, не було. Єдиним видом діяльності на той час було перепродаж сперми ВГХ, що і прописав фонд держмайна у договір купівлі продажу майнового комплексу за № 1354 від 12.07.2012р.

Кінець 2012, перша половина 2013 р. новостворене підприємство цим і займалось. За цей час в наслідок внутрішніх змін утворилось ПАП «Городенкаплемсервіс», яке подало заявку на атестацію на предмет присвоєння статусу племінного господарства. Та чомусь, з незрозумілих причин, виключно з вини департаменту с/г цей процес був припинений і всі пункти штучного запліднення, які раніше обслуговувало ПАП були в адміністративному порядку передані іншій аналогічній структурі, яка знаходиться в Івано Франківську!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квартиру від забудовника затопило під час першої ж зливи

Незважаючи на це, ПАП не змінюючи с/г профіль, почало займатись справжнім сільским господарським виробництвом: закупило 110 племінних свиней породи «Ландрас» і «Велика біла»,( на сьогодні поголів’я складає 700 голів) відновило машинно-тракторний парк, обробляє землі, які раніше були передані в оренду, освоює нові землі, веде будівництво нових приміщень-маточників для племінної роботи в свинарстві. Планується будівництво зерносховища, якого раніше не було, викопано 3 криниці, які в автоматичному режимі подають воду в приміщення.

Так ось, через три роки фонд майна, порушує питання про розірвання договору за № 1354 від 12.07.2012р. і підставою для цього вважає: невиконання пункту 5.8 договору. Невиконання цього пункту є повною виною посадовців департаменту, в діях яких явно проглядаються свої інтереси. Всі докази упередженності в діях департаменту с/г, фонду держмайна та прокуратури області додаються”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!