Всі скаргиТранспортУ Пенсіонерів Шепетівка відібрала можливість діставатися до лікарні за пільговими квитками

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лілія, яка скаржиться на те, що перевізники можуть порушувати постанови про пільговий проїзд. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Пенсіонерка. м.Полонне. Хмельницька обл. У нас в понеділок і середу – пільговий прооїзд для пенсіонерів в м. Шепетівку. Коли можна поїхати в лікарню туди. де є якесь хоть потрібне устаткування і спеціалісти, котрих немае тут у лікарні.

Раніше без проблем можна було купити квитки на Шепетівку з автостанції. І назад з автостанції Шепетівки до м. Полонного.

11 квітня 2018 року в Полонному видали на автобус пільговий квиток, а вже з Шепетівки касир автостанції відмовився. Сказали, що на Полонне не видають. А на інші напрямки – видають. І це при тому, що ніяких рішень ОДА і РДА ще не було, засідання ОДА мало бути тільки 13.04 2018.

І з пенсіонерів брали повну оплату за квиток 30 грн. при пільговиій ціні в 4 грн. При цьому касирка в касі Шепетівського автовокзалу на вимогу показати наказ чи рішення про відміну пільгового проїзду! Відправляла пенсіонерів до водія, що питання проїзду вирішуе водій автобуса! Тобто, гроші за перевезення йшли прямо в кишеню перевізника…

І як тепер бути бідним пенсіонерам і інвалідам. Тепер у нас самі перевізники мабуть встановлюють правила проїзду чи що… Як тепер поїхати в лікарню бідним і злиденним пенсіонерам?”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!