Всі скаргиУ навчальних закладах є спец.рахунки на які потрібно перерахувати гроші

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач-студент, який переконує, що в їхньому навчальному закладі, навчають як грабувати одне одного, а не потрібних знань.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: slava.hisniy@yandex.ru

У нас в навчальному закладі ЗДЦ ПТО № 70 корпус 3 м Жовті Води Дніпропетровського району ведеться велика корупційна діяльність, тобто надається учням допомога, але її потім треба майже всю віддавати залишають від 20 – 50 гривень, а інші більше 300 гривень треба віддати.

Директор назначив в цьму році другому і третьму курсу щоб вони здали 300 гривень невідомо куди…на якийсь рахунок, кажуть, що це рахунок училища але, я їм мало вірю, у багатьох учнів немає таких грошей, а ним було сказано, якщо ми не здамо ці гроші – не отримаємо дипломів.

Учнів які навіть не ходять, відмічають, що вони є й вони отримують стипендію, а ті що ходять й вчаться – з них вищитують по повній мірі, наприклад, я отримав в цьому місяці 99 гривень, і що це таке я довго тримався щоб не заявить до вас але це остання краплина.

Будьласка прийміть міри.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК