Всі скаргиДержавні органиУ Монастирищі провертають корупційні схеми

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, вони переконують, що голова міста Монастирище – корупціонер.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“До Вас колективно звертаються мешканці міста Монастирище як до останньої надії. Ми вже зневірилися боротися з маховиками корупційної машини. Не дарма кажуть: корупція нашого містечка перевищила рівень корупційних схем міста Києва.

Землі житлового фонду Монастирищенської громади продаються, роздарюються наліво і направо. Все вирішує в районі, як нам сказали, міський голова Тищенко О.М., і безглуздо боротися за справедливість і законність. «Хто платить – той замовляє музику». Йому підпорядковуються всі регіональні структури як законодачі, так і виконавчі, враховуючи міліцію, прокуратуру, архітектурно-будівельний відділ, РДА. А також контролюючі органи: ДАБІ Черкаської області, які проводячи інспекцію 31.08.2015 р. з несанкціонованого будівництва за зверненням громадян, при цьому геть не помітили нецільове використання земельної ділянки, відпвідно, приписи та штраф призначається як за адміністративне правопорушення, і факт нецільового використання земельної ділянки ніде не фіксується. Рішення засідання 32-5 сесії Монастирищенської міської ради, яке відбулося 16.09.2015р., – «залишити без змін»Цільове призначення земельної ділянки за клопотанням громади взагалі ігнорується.

Вирішив голова міста, що бути СТО  на землях житлового фонду, – і «чихать на закон». Більше того, сам голова міста від імені міської ради замовляє «Детальний план території, обмеженої вулицями Шевченка і Франка з розміщенням пункту технічного обслуговування автомобілів у м. Монастирище Черкаської області за адресою Франка, 35, м. Монастирище Черкаської області», в якому передбачається розташування споруди ПТО (пункту технічного обслуговування) на три пости для легкових автомобілів з підйомниками, одного посту з обслуговування автомобілів із підйомниками та одного посту з обслуговування автобусів з оглядовою ямою; з прибудовою приміщень, теплогенераторної та санвузлів для персоналу та клієнтів, які об’єднуються навісом з наявною господарською спорудою, яка буде реконструйована під шиномонтаж, гараж на один автомобіль та побутові приміщення для персоналу. На відстані 15-метрів передбачається на місці зруйнованого житлового будинку реконструкція споруди під майстерню по ремонту автомобільного електрообладнання та складу автозапчастин, який, зверніть увагу, затверджується Виконавчим комітетом Монастирищенської міської ради 30.09.2015 р. за №110,який взагалі не мав права бути і братися до розробки з огляду на житлове призначення земельної ділянки.

Незважаючи на численні звернення громадян, всі структури дають формальні відписки (міліція в особі ДІМ, який, дослідивши ситуацію та опитавши сусідів 10.10.2015 р., вбачає ознаки кримінального порушення за ст. 356 КК України та чекає вказівок керівництва, а вже 11.10.2015 р., отримавши вказівку керівництва, дає відписку, що не вбачає ознак кримінального та адміністративного порушення при тому, що громадянином Руденком, який і є злощасним власником сусідньої садиби, а також близьким товаришем міського голови, сплатив адміністративний штраф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Солдати обікрали вчительку в потязі»

Будівництво СТО триває прискореними темпами, воно вже в стадії завершення. Повторна інспекція ДАБІ, яка відбулася 02.11.2015 р., знову не помічає нецільове використання земельної ділянки та накладає штраф тільки за порушення припису в частині: зупинити будівництво, яке йому, до речі, ніхто не передшкоджав продовжувати. Будівлі, які розташовані в безпосередній близкості вже на цей час зазнали ознаки руйнації: внаслідок будівництва осипається штукатурка, обвалюється плитка з будинку, просідає фундамент, стіни дають тріщини. Екпертне дослідження, яке замовила сусідка суміжного з будівництвом будинковолодіння та в якої від проведення промислового значення будівельних робіт руйнується будинок (мається на увазі просідання фундаменту, тріщини в стінах), за даними візуальної оцінки та наданими документами доказової бази встановило порушення чинного законодавства та неправомірність знаходження об’єкта СТО на сусідній ділянці. Будівництво тривало і триває без жодного дозволу і погоджувального документу, про що є відповідь від 23.10.2015 р. ДАБІ в Черкаській області.

Численні звернення до вищих інстанцій перенаправляються для розгляду на регіональний рівень – ми не можемо вийти із замкнутого кола. Вся доказова документальна база корупційної схеми знаходиться на руках у контактної особи Сергієнко Альвіни Петрівни, що проживає за адресою вул. Шевченка, 30, м. Монастирище, Черкаської області, 19100. Дуже надіємося на Вашу допомогу у відновленні наших зухвало порушених прав, ми боїмося, що корупційна група спробує узаконити це будівництво через суд, адже судова гілка влади в нашому регіоні знаходиться також у неформальному підпорядкованні міському голові Тищенку О.М., враховуючи, що весь адмінресурс у його руках, до міської ради пройшли люди з його оточення (відсотків 80-85), і нам дарма очікувати на їхню підтримку. Допоможіть нам довести, що ми – люди, а не «бидло», і з нами теж потрібно рахуватися.

Прохання: за можливості проведіть незалежне журналістське розслідування по факту того, що тут відбувається”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК