Всі скаргиУ Марганецькому міськгазі керівництво вимагає гроші з підлеглих

Найпопулярніші записи

Написав співробітник, переконує, керівництво обманює не тільки їх, а й державу

На «Електронну книгу скарг України» написав житель Дніпропетровської області. Він працівник Марганецьміськгазу, він переконує, що за останні півроку керівництво постійно вимагає гроші зі своїї підлеглих, а хто не підкорився вимозі – у найкоротший термін буде звільнений. Окрім вимагання грошей, керівники налагодили власний бізнес, каже працівник.

Він залишив свій контакт для преси: 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Власний досвід: “Citycom не повертав телефон, допомогли друзі і штурм Фейсбук”

Ось його лист:

«Наприклад: село Іллінка. Це сільська місцевість, яку обслуговує Марганецький міськгаз. За бюджетні гроші будувався газопровід. Начальник міськгазу найняв фірму “Нікопольгазстрой” для риття траншеї під газопровід (договір № 125 від 26.11.12 ). Роботи виконувалися екскаватором Марганецького міськгазу, а закриті роботи були по “Нікопольгазстрою” у сумі 20400 грн., які радісно повернулися в кишеню Карі. При цьому, працівникам міськгазу незаконно сплачені робочі дні з бюджету управления.

Так само ще купа форм закритих з виконання робіт по цій же фірмі, а фактично роботи не виконані. Так само в селі Іллінка, при підключенні приватних будинків за 10 метрів риття траншеї під газопровід до кожного будинку беруть від 7000 до 10000грн , не видаючи при цьому жодних документів та квитанцій господареві будинку (приклад – вул Лугова 19 , 21 і т.д»  Працівник також переконує, що цим відомством постійно проводиться незаконна установка газових приладів, у дні, коли працівники мають заслужений вихідний: «З бідолашних пенсіонерів здирають втричі дорожче за виконання монтажних робіт, гроші йдуть у кишеню начальника. За останні півроку звільнилося чимало найкращіх спеціалістів. Допоможіть не зруйнувати підприємство! Допоможіть покарати за нахабство та бездіяльність найвищого керівництва!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ““Ви – геморой!” Розмова клієнта з директором розважального центру

Нагадаємо, три роки тому, саме в місті Марганець, через боржників божилися відключати цілі будинки від газопостачання. Офіційна причина відключення газу – відсутність актів на прочистку димових і вентиляційних каналів.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК