Всі скаргиУ Львові забудовники так хочуть збудувати будинок, що роблять це ніччю

До «Електронної книги скарг України» звернулася наша читачка Наталія, яка не може спати через те, що будівництво триває і день і ніч.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:  nata80959@mail.ru

“Звертається до Вас мешканка міста Львова  Наталія.

Я проживаю за адресою Білоцерківька, 2а з проханням допомогти припинити нічне будівництво,яке проводиться поруч з нами по адресі Ліпова Алея, 13 будівельною компанією СБ ГРУП в парковій зоні, будівництво проводять в нічний час до 24.00і піздніше.

13 травня 2015р я звернулася з письмовою заявою на ім’я Підполковника міліції Підвірному М.І. Сихівського района. Але будівництво проводиться надалі вночі,повністтю ігноруючи Українське законодавство.

Неодноразова я зверталася до міліції на 102.

1) вночі з 9-10 травня 2015р з 19.00 до 04.30 години ранку, (порушення тиші зафіксовано неодноразовами заявами на гарячу лінія міста та нічним викликом міліції 102

2)15.05.2015р -в 23.34, 3). 23.05.2015р – в 22.24; в23.00; в 23.34,23.05.15р. міліція так і не приїхала., при наступному дзвінку кожен раз мені повідомляли (черговий Вовчаст Ю.Я.,що наряд виїхав,я сварилася ,просила надати пояснення ,а будівництво продовжувалося до 00.18 годин, я нервувалася.

Прошу:

1. Допомогти зупинити проведення будівельних  робіт в нічний час будівництва по адресі Львів,вул.Ліпова Алея 13,такі роботи  порушують спокій в зоні будинка по вул,Білоцерківська 2а ,мої вікна виходять прямо на будівництво та не дозволяє  відпочивати не тільки мені:

– скрежет крана,

– голосні вигуки будівельників,

– пилюка з будівельного майданчика,цемент та інші будівельні суміші розноситься вітром навкруги .що шкідливо впливає на людей

– шуми від машин,

– сильне світло прожекторів з крана

– гучне падання металевих предметів – все це не дає можливості заснути ввечері.

2.провести розслідування – як могли дозволити будувати в парковій зоні 9 поверхівки,яка порушує  повністтю вигляд парка та при можливості зупинити це будівництво.

З повагою. Наталія”

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!