Всі скаргиУ Львові забудовники так хочуть збудувати будинок, що роблять це ніччю

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» звернулася наша читачка Наталія, яка не може спати через те, що будівництво триває і день і ніч.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:  nata80959@mail.ru

“Звертається до Вас мешканка міста Львова  Наталія.

Я проживаю за адресою Білоцерківька, 2а з проханням допомогти припинити нічне будівництво,яке проводиться поруч з нами по адресі Ліпова Алея, 13 будівельною компанією СБ ГРУП в парковій зоні, будівництво проводять в нічний час до 24.00і піздніше.

13 травня 2015р я звернулася з письмовою заявою на ім’я Підполковника міліції Підвірному М.І. Сихівського района. Але будівництво проводиться надалі вночі,повністтю ігноруючи Українське законодавство.

Неодноразова я зверталася до міліції на 102.

1) вночі з 9-10 травня 2015р з 19.00 до 04.30 години ранку, (порушення тиші зафіксовано неодноразовами заявами на гарячу лінія міста та нічним викликом міліції 102

2)15.05.2015р -в 23.34, 3). 23.05.2015р – в 22.24; в23.00; в 23.34,23.05.15р. міліція так і не приїхала., при наступному дзвінку кожен раз мені повідомляли (черговий Вовчаст Ю.Я.,що наряд виїхав,я сварилася ,просила надати пояснення ,а будівництво продовжувалося до 00.18 годин, я нервувалася.

Прошу:

1. Допомогти зупинити проведення будівельних  робіт в нічний час будівництва по адресі Львів,вул.Ліпова Алея 13,такі роботи  порушують спокій в зоні будинка по вул,Білоцерківська 2а ,мої вікна виходять прямо на будівництво та не дозволяє  відпочивати не тільки мені:

– скрежет крана,

– голосні вигуки будівельників,

– пилюка з будівельного майданчика,цемент та інші будівельні суміші розноситься вітром навкруги .що шкідливо впливає на людей

– шуми від машин,

– сильне світло прожекторів з крана

– гучне падання металевих предметів – все це не дає можливості заснути ввечері.

2.провести розслідування – як могли дозволити будувати в парковій зоні 9 поверхівки,яка порушує  повністтю вигляд парка та при можливості зупинити це будівництво.

З повагою. Наталія”

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК