Всі скаргиОсвітаУ Львові вихователька школи влаштувала свій контроль і заважає батькам

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталя, яка скаржиться на вихователів, що самостійно вирішують, коли і кого впускати та навіть випускати зі школи. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“В м. Львів в Садочку номер 44, завідуюча Дрібушко С.В., зранку з 08:30 по 09:15 не впускає дітей в приміщення навчального закладу, а тих батьків які не встигли вийти з садочка, не випускає з приміщення ДНЗ.

Усі двері зачинені на ключ, ні вийти ні зайти не можливо, 45 хв. доводиться бути заручником ситуації, розмова з завідуючої – Дрібушко С. В. ні до чого не приводить, вона виписує догани вихователям тої групи, чиї батьки прийшли до неї за поясненням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В ТЕРНОПОЛІ П’ЯНА ПРОДАВЧИНЯ ПРОГНАЛА СВОЮ КЛІЄНТКУ

Усю територію ДНЗ обвішали оголошеннями про розпорядок дня ( фото додаю) хоча в затвердженому розпорядку, зовсім інші години ….. Скарги до місцевої влади малоефективним, мер міста її кум….. Цікавить питання,- наскільки це правомірно?”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!