ІншеВсі скаргиГоловнеУ Львові працівники Обленерго ігнорують громадян

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Вікторія, яка переконує, що Львівське Обленерго вже роками не може владнати одну важливу проблему з операторами колцентру. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Добрий день, пишу вам скаргу щодо працівників в обленерго! Як можно в робочий час, від начальника до головного інженера від бухгалтера і т.д. всі сфери в обленерго працівників, не піднімати телефонну слухавку, коли люди зі всіх регіонів Львівської обл. звертаються до ВАС!?

Для того, щоб подати показник лічильника не можливо нікуда додзвонитися, або вночі, як що повезе! А керівник Обленерго навіть не знає, що з 27.12.2018 року в обленерго не спрацьовував автоповідач і мільйони людей лишилися без з`вязку з вами.

Скажіть мені, будь ласка, доки це знущання людей буде тривати? Чому, ми всі люди з Львівської області мусимо,”сидіти на телефонах” добами? Щоб з вами поспілкуватися 1 хвилину. Навіть інколи не спрацьовує інтернет. Прошу мені надати відповідь за моїм моб.тел., або я буду змушена звернутись до журналістів. Ця жахлива ситуація у ВАС відбувається вже роками!”, – написала вона.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!