Всі скаргиДержавні органиУ Львові чхали на рішення суду і чиновники теж

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Мар’ян, який скаржиться на байдужість усіх до рішень суду!

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“9.09.1998р.Старосамбірський суд Львівської обл. вирішив зобов’язати виконком Сусідовицької сільської ради Старосамбірського р-ну Львівської обл. організувати та забезпечити проведення капітального ремонту житлового будинку №3 по вул. Центральній у селі Надиби Старосамбірського р-ну Львівської обл. (квартиронаймач Пограничний Володимир Михайлович) протягом 6 місяців з часу вступу рішення суду у законну силу.

Рішення набрало законної сили 12.10.1998р., але до сьогоднішнього дня рішення суду не виконується! Не зважаючи на десятки моїх звернень в різні установи, мені надавали тільки відписки.

До цього часу тривають суди по цій справі, рішення яких не оскаржується і не виконується. Впродовж цього часу головою сільради є Канчуга В.В., який використовуючи свої особистісні зв’язки та службове становище, робить все для того, щоб не виконувались рішення суду, губились і підроблялись документи”, – написав він.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!