Всі скаргиЖКГУ Львові через стрибок напруги 4 будинки спалили свої побутові пристрої. Винних не знайти

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка переконує, що після стрибка напргу про їхній будинок та спалену техніку – нікому немає діла. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“У мене склалась наступна ситуація, вирішити сама яку я не можу! 17.08.2017р на вул Скорини в буд.12,14,16,18 був скачок напруги. Є фото де зафіксовано 420 В. Через ці обставини в мому домі почали димітись розетки.

Я оперативно вимкнула пробки, але в квартирі було вже повно диму. Я з двома дітьми вибігла на вулицю. Там вже зібрались сусіди по тій самій причині. Я позвонила на гарячу лінію Львова, мою заяву зареєстрували і все. Так, як постачальником електроенергії в мій дім є ЛКП “Боднарівка”(плачу я їм ще й по 1.62 грн а не 90 коп, як інші мешканці Львова) я почала дзвонити головному інженеру цього підприємства. Він мені нагрубив, сказав що це не його справа і він не має на мене часу. Я почала дзвонити на гарячу лінію Львівобенерго (протягом години мені ніхто не відповідав) Тоді я позвонила в Поліцію.

Представники закону протягом 15 хв дозвониись на гарячу лінію Львівобленерго і викликали головного інженера. Ми просили представника ЛКП”Бодарівка” надати нам інформацію що робити. Він вів себе неподобаючи. Він кричав, махав руками на старших, розгублених жінок. Він постійно повторював, що це не його діло, казав щоб ми розбирались з Львівобенерго.

Так головний інженер і пішов кинувши нас на призволяще. На другий день я подала заяву в ЛКП “Бондарівку” і в Сихівську райадміністрацію, в яких розповіла про скачок електроенергії, про некомпетентність їхнього працівника. Просила скликати комісію, щоб визначити причини і зафіксувати наслідки аварії. Відповіді ніякої не було.21 08 2017 я подала заяву в Львівобенерго особисту і від мешканців наших домів.

Так само я подала заяви і в ЛКП “Боднарівка” В них я просиа скликати комісію, встановити причину скачка електроенергії, відшкодувати збитки (згоріла електротехніка) і прийняти міри, щоб ситуація не повторилась. 23082017 до мене прийшов головний інженер з заявою, що він непричетний до нічого, вимагав підпису. (Це його реакція на скаргу на гарячу лінію) На питання де комісія? Де акт про причину скачка напруги? Він відповів, що йому Львівобенерго сказало, що це форс мажор, що в щиток вдарила блискавка, хоча в цей час не було ні дощу, ні зливи, ні блискавок.

Через 15 хвиин він говорив вже іншу версію, що в нас слабі автомати і ми самі винні. Отже, заяви я написала куди тільки можна, просила усно. Мене всі ігнорують. Прошу Вас допомогти мені і мешканцям сусідніх квартир  вирішити це питання. Люди у відчаї”.

Контакт для журналістів та правоохоронців:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!