ІншеВсі скаргиГоловнеУ Львівській області примусово не дали змоги навчатися дітям

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Оксана, яка скаржиться на директора школи, який свідомо не дав можливості дітям навчатися. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Ми батьки дітей 10 класу середньоосвітньої школи №6 м.Стебника Львівської обл. дуже просимо помогти розібратись у ситуації, яка на даний час виникла.

Справа в тому, що у нас у школі невідкрили цей же 10 клас ніби тому, що немає належної кількості дітей, хоча вся повна кількість була практично до 1 вересня 2018р.

Станом на 31 серпня 2018р. було подано 17 свідоцтвв і 17 заяв учнів бажаючих навчатись у своїй 6 школі. Адміністрацією школи 31 серпня 2018р. було повідомлено про закриття класу і примусово видано документи на руки учням.

З боку працівників відділу освіту Дрогобицької міської ради та шкіл міста чинився психологічний натиск на дітей та батьків. крім цього директором школи №6 м.Стебника було роздано номера мобільних телефонів учнів та батьків іншим працівникам освіти інших шкіл міста, хоча номер мобільного телефону неможна роздавати без згоди власника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “БАТЬКИ З КІРОВОГРАДЩИНИ ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ, ЩОБ ПРОТЕСТУВАТИ ПРОТИ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ

Наші діти доповнили і переповнили мережу кількості учнів інших шкіл. Це звичайно непогано, але ці кроки повинні бути виважені, своєчасні , від них неповинні страждати діти, які від першого класу навчались разом в одному класі і які стали майже однією сімєю.

Просимо Вас допомогти зі своєї сторони пострияти у вирішенні цієї проблеми, так як нам влада міста і влада районна запевнила що цьому питанню вирішення НЕ БУДЕ і при можливості приїхати до нас в м.Стебник Львівської обл. у школу №6, так як 07 вересня 2018р. мають бути збори та присутніми представники місцевої влади на цих зборах. Дуже надіємось на вашу допомогу.Дякуємо”, – написали вони.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК