Всі скаргиДержавні органиУ Львівських в’язнів-інвалідів відбирають їхню пенсію

Найпопулярніші записи

В тюремній зоні №30 керівництво налагодила збір грошей – 75% їм 25% інвалідам

До «Електронної книги скарг України» написала жінка, яка не захотіла називатися. Вона переконує, що у в’язниці керівництво влаштовує побори. Щодо своєї інформації вона впевнена – бо отримала її від наближених до зони людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Встаньте, суд іде! Курйозно-безглузді судові справи України»

 ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Доброго вечора. Мені стала відома дуже цікава інформація про Львівську тюремну зону №30. Там в ув’язнених, які отримують допомогу в зв’язку з інвалідністю, забирають їх пенсії у співвідношенні 75% керівництву а 25 % інвалідам, які відбувають там строк. Аргументують такі дії тим, що наче б-то дають їжу відповідну і спецодяг (змушують підписуватися , що вони отримують те чого насправді зовсім не було). Та насправді, з їжі вони отримують лише найгірші страви навіть без солі (в основному це пшениця, перлова крупа пшоно).

Їм наскаржитися не можливо, адже як тільки дізнаються що хтось на керівництво наскаржився одразу дають команду самим ув’язненим, щоб побили того, хто наскаржився, в них навіть доходить до того, що можуть так побити, що це доводить людину до самогубства, а в кінцевому випадку керівники не винні.

Дуже прошу Вас, проведіть розслідування адже я не можу назвати ту людину, яка мені про це все розповіла, тому, що це небезпечно і дуже прошу не розкривати в разі розслідування хто вам надав таку інформацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Скільки коштує їжа в їдальнях прокуратури і Верховної ради?

Можливо ви не зацікавитесь цією справою, адже в нашій країні до ув’язнених немає нікому діла та якщо, все ж ви візьметесь за це буду вам дуже вдячна, адже те що робиться в цій зоні є не законним і дуже хочеться щоб хоча би хтось зміг зупини такі не правомірні дії».

Jekspert-mikrofon-dinamik-primechanieДовідка: Нагадаємо, що влітку 2006 року виправно-трудова колонія №30, що знаходиться у Львові, теж відзначилася. Тоді за різними даними близько 20-50 людей нанесли собі тілесні поранення. За словами громадських організацій протест був направлений проти нелюдських умов утримання в так званій «тридцятці» зокрема проти поганого харчування.  Ні журналістів, ні рідних – на територію зони тоді не впускали. Чи авторка скарги мала на увазі саме цю зону, чи іншу, нам не вдалося дізнатися.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК