Всі скаргиМедицинаУ Луцькій поліклініці виявлено невихованого лікаря. Хамство тотальне

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Катерина, яка скаржиться на місцеву лікарню в якій працюють лікарі, яких хоч люструй. Бо поводитися із відвідувачами не вміють. В кращому дусі тоталітаризму роблять вигляд, що усі їм щось винні. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Ми живемо у місті Луцьк. Захворіла моя донька звернулись у філію дитячої поліклініки по вулиці Львівській. Для мене потрібний був лікарняний лист. Я підійшла з карткою в реєстратуру де жіночка на мене визвірилась, що вона не буде виписувати лікарняний лист, бо реєстратор на лікарняному!

Вона одна і не встигає.

Під час цієї розмови жіночка точила ляси з іншими жіночками в білих халатах. В цій поліклініці постійно натикаюмь на хамство в реєстратурі. Жіночки не розуміють, що просто так для свого задоволення ніхто в поліклініку не ходить. І люди ідуть з проблемами, зовсім не хочеться, щоб на мене кричали ще і хамили.

Я розумію що в працівників які працюють з людьми настає професійне вигорання. То можливо їм варто вже підшукати іншу роботу. Тому я вимагаю щоб були прийняті якісь міри.”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!