Всі скаргиМедицинаУ лікарів відсутня вакцина, яка б захищала від укусів скажених собак

“Доброго дня, в м.Житомир 12 травня 2016 року о 13-40 мене вкусила собака за ногу, рана поверхнева, звідти йшла кров. Собака “дворняга”, кидалась на людей і десь втекла після того, як мене вкусила.

По прибуттю в травмпункт мені просто обробили рану. І дивина та й годі, але в 21 сторіччі, компетентні лікарі, замість лікувати – порадили знайти ту собаку і подивитися за нею. Оскільки у нас в місті дуже багато бзедомних собак, скільки б я не шукав і не опитував перехожих – собаки, звичайно, нема ніде.

І що найстрашніше, в травмпункті вакцини для мене не знайшолся – мені навіть видали відповідну довідку із печаткою лікаря. В якій, кожен може побачити, лікар так і зазначив, що потрібний препарат – відсутній.

dovidka-likar-sobaka-vkusila

Я на цьому не зупинився, почав його шукати в інших лікарнях, в приватних та державних медичних установа в місті, – там його також не виявилося. Потім вирішив взагалі зателефонувати в Київ в лікарні, і, о диво, там теж порожньо, так само і в інших сусідніх областях. От і виникає питання таке: що мені робити? Якщо не можливо знайти вакцину. І якщо вже й не тільки про мене говорити, щодня в Україні собаки кусають сотні людей, що їм робити? Якщо вони  переносять вірус сказу, то мені в моїх 21 помирати через те, що в цілій країні не можна дістати вакцину? Раніше мене ніхто б не випустив, років з 7 назад без щеплень, а зараз всім плювати!”, – написав наш читач.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!