Всі скаргиОсвітаУ класах інформатики не вистачає комп’ютерів на всіх учнів

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що в класах інформатики забагато учнів і не вистачає комп’ютерів.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Міністру освіти та науки Квіту С.М., м. Київ, пр. Перемоги, 10, 01135. У Ленінському районі м. Харкова в багатьох школах ігнорують розподіл класів на підгрупи на уроках інформатики (Лист МОН від 21.08.2010 N 1/9-580 (інструктивно-методичний лист про викладання інформатики, стор. 19). Шкільна дисципліна «Інформатика» вивчається за умов постійного доступу учнів до комп’ютерів.

На кожному уроці інформатики класи діляться на підгрупи так, щоб кожен учень був забезпечений індивідуальним робочим місцем, але не менше 8 учнів у підгрупі (Наказ МОН України №128 від 20.02.2002 «Про порядок поділу класів на групи окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Rozetka не повертає гроші за несправний телефон»

Це несе загрозу життю і здоров’ю дітей, негативно впливає на якість знань. Зверталися анонімно (а як інакше?) до міського відділу освіти. Обіцяли розібратися. А поки продовжуємо псувати навчальний процес…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК