Всі скаргиЖКГУ Києві зводять незаконну забудову

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, вони переконують, що на у Києві розгорнулося незаконне будівництво. 

 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

Uhti_Tuhti@ukr.net, телефон активістів 093-333-55-28[/sociallocker]

“Колективна скарга

З великою надією на допомогу звертаються до вас схвильовані та пригнічені беззаконням мешканці будинку по вул. Воскресенська 12-Г Дніпровського р-ну м. Києва з проханням допомогти у припиненні незаконного будівництва ЖК «Переможець» (Корпорація «Укрбуд») за адресою вул. Воскресенська 2-А.

Згідно з законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» (стаття 21) детальні плани забудови територій підлягають обов’язковому оприлюдненню. Затвердження містобудівної документації таких об’єктів забороняється без проведення громадських слухань. Такі слухання у нас не були проведені.

Будівництво ведеться за глухим бетонним парканом, будівельний паспорт об’єкту відсутній, клас наслідків та категорія складності об’єктів будівництва не оприлюднені. Котлован під забудову виритий на відстані не більше 20 м від нашого будинку. З 8-ої години ранку під вікнами будинку страшенний гуркіт будівельної техніки, що перетворює перебування в наших квартирах на жахіття.

Ініціативній групі нашого будинку вдалося встановити наступне:

  • будівництво розпочато з порушенням цільового призначення земельної ділянки, на якій ведеться забудова. Наразі ця ділянка перебуває в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «Підрядне спеціаліоване ремонтно – будівельне управління №3 Київзеленбуд», якому земля надавалася на 24 роки до 06.04.2025 «для експлуатації виробничо-промислової бази», а не для будівництва, тим більше житлового;
  • сумнівний дозвіл на будівництво видано у м. Севастополь кримськими суддями, які підозрюються в державній зраді і на яких видані дозволи на арешт, оскільки вони підозрюються у злочинних діях по втручанню в роботу судової системи України, службових підлогах реєстраторів; прийняті ними фіктивні рішення на окупованих і анексованих територіях.

Отже, усі дії забудовника та замовника, а також державних чиновників, які надали дозвільні документи на будівництво, порушують Закони України: «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про будівельні норми», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист прав споживачів» та ст. 19 Конституції України.

Враховуючи вищевикладене, просимо вчинити заходи реагування та:

1. Перевірити законність будівництва:

  • наявність усіх дозвільних документів, в тому числі Протоколу громадських слухань;
  • замовити копії документів щодо категорії складності об’єктів, класу наслідків та висновок Державної експертизи проекту;
  • зобов’язати замовника виготовити та викласти паспорт об’єкту згідно діючого законодавства;
  • оприлюднити наміри забудовника шляхом проведення громадських слухань;

запросити актив нашого будинку на слухання.

2. Не допустити будівництво незаконного будівництва ЖК «Переможець».

3. Замість незаконного будівництва ЖК, на цій ділянці побудувати школу та дитячий садок, яких просто катастрофічно не вистачає в нашому мікрорайоні.

P.S. Документи, що підтверджують незаконність будівництва та фото знаходяться  у активістів нашого будинку. 

З повагою, та сподіваннями на підтримку – мешканці будинку по вул. Воскресенська 12-Г Дніпровського р-ну м. Києва”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!