Всі скаргиДержавні органиУ Києві затягують оформлення аліментів

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що Подільська виконавча служба загубила її документи і не відповідає на її дзвінки та листи.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

Обращается к Вам жительница г. Василькова, мать троих детей Любименко Наталия Сергеевна. После развода подала на алименты в сентябре 2014 года.

В феврале 2015 года Васильковской исполнительной службой были отправлены документы в Подольскую исполнительную службу города Киева. Но там они потерялись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У Дніпродзержинську не лагодять ліфт»

Для того, чтобы возобновить дело, мне нужен письменный ответ с Подольской службы, и месяц назад я отправила им письмо, но ответа так и не поступило. Я неоднократно им звонила, мне ответили, чтобы я снова написала письмо.

Они даже и не думают шевелиться. А скоро школа, детей надо подготовить, за какие деньги? Помогите, пожалуйста. Заранее благодарна“.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!