Всі скаргиДержавні органиУ Києві активісти постали проти незаконної забудови

До “Електронної книги скарг України” написали активісти із Києва, які просять підтримки журналістів, адже їхню спокійну вулицю, хочуть забудувати новими висотками. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“У п’ятницю 28 вересня 2017 року о 15:00 у приміщенні Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації (м. Київ, проспект Перемоги, 97) відбудеться зустріч представників громади району із представниками ІБК «Центробуд» і відповідальними чиновниками райдержадміністрації та Київської міської державної адміністрації, правоохоронними органами та ДАБІ України і Києва..

Причина зустрічі — протест громади проти запланованого будівництва багатоповерхового житлового комплексу в зеленій зоні на перетині вулиць Львівської і Живописної.

У 2007 році Київська міська рада, очолювана Л. Черновецьким, своїм незаконним рішенням від 12.07.2007 № 1106/1767 внесла зміни до Генерального плану м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року і перевела ділянку на перетині вулиць Львівської і Живописної загальною площею 0,56 га з території садибної забудови до території багатоповерхової житлової і громадської забудови. Цим же рішенням зазначену ділянку було передано ТОВ «Південбудконтракт» для будівництва, експлуатації та обслуговування громадсько-житлового комплексу з нежитловими приміщеннями та об’єктами соціального призначення та підземними паркінгами. Після цього на ділянці забудовником було встановлено огорожу та зрізано близько 90 здорових дерев — переважно вікових дубів і сосен. З огляду на злочинне знищення зелених насаджень та численні порушення законодавчих і нормативних актів, вчинені під час видачі Київрадою дозволів на будівництво у зеленій зоні, місцева громада висловила категоричний протест. Силами мешканців мікрорайону огорожу було демонтовано, а на ділянці встановлено дитячий майданчик. Громада також ініціювала облаштування тут скверу після розірвання договору оренди.

Проте у 2017 році забудовник знову невідомо яким чином отримав дозвіл на будівництво житлового комплексу на перетині вулиць Львівської і Живописної. Дізнавшись про це, мешканці мікрорайону провели збори, під час яких було вирішено оголосити категоричний протест проти запланованої забудови, а також подати пропозиції міській владі щодо збереження зеленої зони та офіційного закріплення за нею статусу скверу. Відповідні заяви та звернення направлено до державних і столичних органів влади. Проте генеральний підрядник — ІБК «Центробуд», ще не отримавши всіх необхідних для початку будівництва документів, намагається розпочати підготовчі роботи і встановити огорожу з бетонних блоків.

Також було підготовлена вимога щодо скасування містобудівних умов, оскільки при вивченні в них було виявлено безліч порушень, в тому числі і те, що вони не були підписані головним архітектором міста Києва.

Зважаючи на те, що департамент містобудування та архітектури ігнорує численні запити мешканців щодо надання інформації про підстави видачі містобудівних умов та обмежень, зокрема, не надають витяг щодо чинних містобудівних регламентів та інших умов провадження містобудівної діяльності, містобудівних умов та обмежень щодо певної території, а також наявних умов та обмежень щодо використання земельних ділянок і розташованих на них об’єктах нерухомості, в т.ч. викопіювання із містобудівної документації щодо земельної ділянки з кадастровим номером 8 000000000:75:212:0010, це дає підстави жителям підозрювати те, що чиновникам є що приховувати.

Мешканці мікрорайону змушені відстоювати свій життєвий простір, незважаючи на протидію забудовника та пасивність чиновників.

Запрошуємо представників ЗМІ до участі у вказаному заході!

Контакт для журналістів:

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!