Всі скаргиЖКГУ Киян із березняків хочуть відібрати зелену зону заради ресторану

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі з Києва. Вони скаржаться на те, що хитрі забудовники змінюють цільове призначення ділянок під свої потреби. На цей раз гастрономічні. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

“Звертаються до вас мешканці житлового масиву Березняки.

ТОВ «АйВіТі Інвестменс» ЄДРПОУ (33499583), здійснює будівництво на земельній ділянці з кад. № 8000000000:906105:0035, яка розташована за адресою вул.Миколайчука,16., згідно договору оренди №66-6-00481 від 22.07.2008 року цільове призначення ділянки будівництво офісно-торгівельного центру з вбудованими приміщеннями закладу громадського харчування.

Зазначена ділянка в містобудівному кадастрі знаходиться в зеленій зоні та не віднесена під забудову.

За функціональним призначенням належить до території вулиць і доріг і знаходиться в межах червоних ліній пр.Соборності та вул.Миколайчука, що також регулюється правовим режимом санітарно-захисних зон, зокрема, державними будівельними нормами «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень. ДБН 360-92». Через ділянку проходить магістральна теплотраса високого тиску 2хД1000мм ТМ-1 ТЕЦ-5. Охоронна зона тепломережі 5м по обидва боки згідно ЗУ «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», розділ IV ст.23, ст.24, та розділ VI ст.32, яка прямо забороняє у межах охоронних зон будувати і проводити будь-які заходи, пов’язані з великим скупченням людей.

В Повідомленні про початок виконання будівельних робіт КВ 0611721911491 від 07.08.2017 року за адресою вул.Миколайчука,16 у Дніпровському р-ні ТОВ «АйВіТі Інвестменс» декларує «заклад ресторанного господарства» , за Державним класифікатором будівель та споруд ДК 018-2000 код об’єкта 1211.5 Ресторани та бари.

Але за класом наслідків (відповідальності) в Повідомленні декларується, що об’єкт належить до класу наслідків (відповідальності) з незначними наслідками (СС1). Просимо вашої допомоги. З повагою, представник мешканців Коломієць Катерина

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!