ІншеВсі скаргиУ Каланчаку стоїть запах спаленого сміття

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що в смт Каланчак неможливо продихнути через спалення сміття.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Сьогодні, як і завжди, в смт Каланчак Херсонської області доводиться зачиняти вікна квартири. Увесь центр селища затягнуто сморідом від спалення сміття.

Я місяць тому звернулася до Каланчацького селищного голови з проханням провести роботу з юридичними та фізичними особами, населенням щодо припинення порушення законодавства і заборонити спалювання сміття в населенному пункті.

Але на своє прохання відповіді не отримала, та навряд чи отримаю, якщо навіть у дворі Каланчацької селищної ради постійно спалюється сміття (у будинку, де працює селищна рада, працюють також районна державна адміністрація, районна рада, районний відділ освіти), члени сім’ї голови селищної ради спалюють сміття у дворі. У Каланчацькій селищній раді вважають, що це не їхнє повноваження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Димохід піццерії заважає дихати будинку»

Звернулася до державної екологічної інспекції у Херсонській області, вони мою заяву направили для розгляду в Каланчацьку селищну раду, відповіді немає.

Звернулася до гарячої лінії КМУ, також не отримала ніякої відповіді. Зверталася до органів МВД, мені відмовили у розгляді мого звернення, «не мають права втручатися у приватне володіння». Санітарно-епідеміологічна станція направляє в селищну раду.

Шановні! Прошу Вас, підкажіть, хто ж у населеному пункті (районний центр) повинен контролювати це питання? Чому деякі громадяни порушують права інших дихати чистим повітрям? Та для кого ж писані закони в нашій країні з цього питання?”

 

elitket@ukr.net

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК