Всі скаргиЖКГУ гуртожитку кілька тижнів відсутнє водопостачання. Мешканці продовжують платити

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написали мешканці гуртожитку у м. Житомирі. За словами читачів, у гуртожитку вже кілька тижнів відсутнє водопостачання, а тарифи не змінились. ОСББ виправдовується ремонтними роботами.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів: 

“До Вас звертаються мешканці гуртожитку №14, який знаходиться за адресою м.Житомир пл.Польова 14. В нас така проблема: до нашого гуртожитку уже 2 тижні як припиненно водопостачання, в гуртожитку проживає багато сімей із маленькими дітьми. Ми неодноразово зверталися в ОСББ, нас направили до представників Водоканалу, звідти нас направили в ОСББ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гнідині дітей вакцинують попри заборону батьків

При цьому конкретних пояснень і відповідей, коли з’явиться вода нам ніхто не дав, зате в платіжках за водопостачання ціни не змінились. Воду ми змушені купувати, тому що поблизу колонок і бюветів немає… Крім того ОСББ договору з нами ніякого не вкладали. Розцінки за електроенергію і кварплату постійно змінюються і немає роздруківки де вони беруться… тариф за яким платим нам не ідомий. Таке враження, що цих тарифів не знає і ОСББ. Окрім цього в гуртожитку ще до цього часу діють карточки для проїзду в ліфті.

На питання звідки такі великі тарифи представник ОСББ відповів, що це на ремонти в гуртожитку, проте в гуртожитку не те що ремонти, а навіть прибирання і вивіз сміття не проводяться. У зв’язку з цим просимо втрутитися і допомогти нам у вирішенні наших проблем. Наперед Вам вдячні .”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК