Всі скаргиМедицинаОсвітаУ Гнідині дітей вакцинують попри заборону батьків

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Анна, котра переконує, що її дитину було вакциновано попри її відмову. За словами жінки, у її сину уже було зроблено щеплення від поліомієліту, а після повторної вакцинації хлопчику стало погано.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“8 лютого 2016 року у стінах Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика було проведено вакцинацію проти поліомієліту живою вакциною ОПВ дітей початкових класів. Здавалося б і що тут такого! Але ж вакцинацію провели із грубими порушеннями, без попереднього повідомлення про це батьків, батьки вже дізналися від своїх дітей, що вони отримали ці краплі.

Жодної інформації не було, ані від медичних працівників, ані від дирекції школи. Моєму сину, учню 1-Б класу також зробили вакцинацію, навіть незважаючи на письмову відмову батьків від щеплення, так як за календарем щеплень моя дитина отримувала вакцину в серпні 2015 року і вдома у нас є ще маленька дитина до року в якої взагалі немає щеплень і ми потрапляємо у групу ризику (батьки писали ще 17 грудня 2015 року згоду або відмову! Я ПИСАЛА ВІДМОВУ!!!).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рахунки приходять без урахування субсидії

І це не поодинокий випадок. Що за халатність? Діти прийшли після зимових канікул та карантину в школу на навчання, ніхто ж не знає який стан здоров’я дітей, може дитина ось тільки-но перехворіла і їх все одно вакцинують. Кому це потрібно??? Навіщо??? Та й ще в період епідемії яка не вщухла. Запитань безліч, але до кого не звертаюсь, перекладають вину один на одного… Де знайти і як покарати винних?

До речі ,стан сина на 9 лютого значно погіршився: слабкість, в’ялість, відсутність апетиту, сильний головний біль та біль в животі, температура 35,4 але загальне відчуття жару, кінцівки холодні і дуже сильне серцебиття.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК