Всі скаргиУ Франківську хочуть довести до банкрутства філію Укроборонпрому

До “Електронної книги скарг України” написав жител Франківська, який переконує, що місцевий завод Укроборонпрому намагаються спеціально довести до банкрутсво – потрібна земля. 

Ось його лист:

Контакт для журналістів: 

“Добрий день, шановні журналісти до Вас звертається мешканець м.Івано-Франківськ Володимир, переглянувши сюжет про Укроборонпром, хочу запропонувати зробити Вам сюжет про його підприємство, яке знаходиться в м.Івано-Франківську, а саме про “63 Котельно-зварювальний завод” даний завод підводять до банкрутсва з метою заволодіти його землею, завод від початку АТО не випустив жодної продукції для армії більше того майно заводу розпродається, а цехи на території заводу здаються в оренду приватним фірмам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Места, в которые не стоит ехать отдыхать летом

[pull_quote_right]Місцева влада і правоохоронці нічого для зміни ситуації не роблять.[/pull_quote_right]

Також враховуючи, що ми живем в стані неоголошеної війни пропоную Вам зробити сюжет про такий вид спорту, як кульова стрільба, а саме про секцій з кульвої стрільби в ДЮСШ їх стан та відношення, як місцевої влади так і держави до даного виду спорту, як до підготовки майбутніх кадрів для армії.

Чому я пропоную саме цей матеріал, а тому, що я в Івано-Франківську займаюсь вже 10 років цим видом спорту і жодна влада за ці 10 років нічого не зробила для єдиного тиру в м.Івано-Франківську, який знаходиться за адресою вул.Лепкого, 19б і є секцією при СДЮШ олімпійського резерву з гімнастики управління освіти і науки МВК. Роблячи сюжет про дані секції ви можете переглянути перелік всіх їх на офіційному сайті федерації кульової стрільби України.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!