Всі скаргиМедицинаУ Фастові немає вакцини для щеплень

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анна, вона переконує, що в її місті немає вакцини, тому її дитині вже 5 місяців, а щеплення досі не зроблене.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Доброго ранку, шановний Петро Олексійович! Я дуже сподіваюся, що мій лист стане для Вас цікавим. Цей лист – це вже крик душі про допомогу. Питання в тому, що моїй дитині вже 5 місяців, а щеплень в нас не має, бо їх немає в місті взагалі.

У пологовому будинку нам не зробили ні БЦЖ, ні Гепатит С. На моє питання, чи будуть взагалі ще щеплення, мені всі відповідають, що ні. А як же нам і багатьом мамам нашого міста бути?!

Якщо не буде щеплень, нас не віьзмуть до садочка, потім до школи, а згодом і до вищого навчального закладу! Чому моя дитина повинна залишитися без соціального розвитку?!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Київ задихається від диму пожежі»

Як Ви завжди казали, що діти – це наше все майбутнє, то доведіть це! Я Вас прошу перш за все подумати про діток!

Будь ласка, зробіть закупки якісної вакцини для щеплень, я ще раз наголошу: якісна вакцина. Я проживаю в місті Фастові Київської області. Всі мами та жителі міста будуть Вам дуже вдячні, Ви наша остання надія. З повагою, Анна.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!