Всі скаргиУ Дяка забрали землю, але, схоже, не правомірно

До “Електронної книги скарг України” звернувся наш читач, який переконує, що його оманула місцева сільрада, забрала землю, яка належить йому.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: disocupato@virgilio.it

“Звернутися до вас мене змусила безвихідь. Я прошу допомогти мені, якщо можете, або вказати до кого мені потрібно звернутися, бо б‘юся як риба об лід і нічого не виходить. Я вже багато років добиваюся правди, а її немає.

Тож надіюся, що тепер, коли прийшли до влади люди, які дійсно бажають допомогти людям, не покидає мене і я вирішив написати вам, можливо ви мені допоможите.

В 1995 році, коли проходило розпаювання землі у Вербицькій с/р н/д, Жидачівського району, Львівської області, я працював дяком в Святопокровській та Святоіллінській Церквах вищевказаної сільради.

Якимсь чином мене пропустили в списках працівників сфери обслуги. Неодноразово я звертався до тодішньої голови виконкому пані С.С. Неїжмак, але відповіді не отримав.

Потім звернувся до голови пана Добуш Ю. С., який сказав, що немає права наділити мені землю, щоб я звернувся до Жидачівського районного Суду.

Якщо Суд рішить наділити мені земельний пай, він наділить. В 2012 році у листопаді місяці мій адвокат Лешега Володимир Володимирович звернувся із заявою в Жидачівський Суд. Три місяця я ходив до помічника голови Суду пана Ярослава, цей мені завжди говорив, що в нього дружина хвора, то дитина в лікарні, то матеріали повинні вистоятися, то ще щось.

Потім мені прислали рішення Суду, що мені не належить частка землі, яку розпаювали в сільраді.

На запит Суду я подав всі документи, які мене просили.

Що мені робити? Куди звернутися за правдою? Прошу мені сказати. Буду вдячний вам за допомогу. Дякую.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!