ІншеВсі скаргиУ Дрогобичі не ремонтують дороги

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Лев із Дрогобича, він переконує, що гроші, взяті на ремонт доріг, місцева влада використовує не за призначенням, а в дорогах зяють старі і нові ями.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день! Недавно став свідком ямкового ремонту доріг у нашому місті.

На фото, зокрема, вул. Козловського (ще гірша ситуація на вул. Самбірській, про яку вже неодноразово йшлося на мітингах і т.д.)Щойно виділили гроші на ремонт доріг, як їх уже дерибанять завдяки «супертехнології» наших ремонтників:

drohobych-dorohydrohobych-dorohy drohobych-dorohy g38sTzbHVR4

Ще б пак, таким незрозумілим і неадекватним ямковим ремонтом легше списати людські гроші, адже тут немає норм витрат матеріалів, які є при будівництві кусня нормальної дороги. Так, замість того, щоб заасфальтувати глибокі ями, зовсім поруч вони риють нові і їх вже асфальтують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Порошенко позбавляє пільг на сплату ЖКХ»

Знаю, що цей факт – зовсім не сенсація нині в Україні, але велике прохання широко висвітлити його як прецедент, щоб відповідальних нарешті почали трясти. Бо хто, як не ми, буде кричати про це?

Так, можливо, на ремонт доріг виділено і мізерну суму грошей, проте вони мають бути використані до останньої копійки і з максимальною користю! Цього вимагає Конституція і закони України, плюс цього вимагає громада міста, яка є джерелом влади!!!

Прохання надати письмову відповідь про розгляд мого листа, а також порядок висвітлення наданої інформації в блоці новин.

Дякую за розуміння.

З повагою, Лев”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!