Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав читач Олег, котрий переконує, що у його доньки вкрали мобільний телефон. Кримінальну справу біло відкрито, навіть найдено злочинців, але по суті телефон досі не повернули.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“У дочки біля метро Лук’янівська 23 жовтня, коли заходила в Макдональдз, витягли з портфеля телефон Iphone 6. Одразу була написана заява у міліцію, відкрито кримінальне порушення, взяті покази у свідків, є запис з відеокамери спостереження. Крадії – дві циганки, які постійно “працюють” на тому місці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишній чоловік не дає спокою жінці

Місяць до того їх вже затримувала міліція, є їхні данні, відбитки пальців. Після крадіжки ще рази 4 їх бачили на місці злочину, але поліція так і не ловила їх. Є постанова суду з дозволом на відстеження телефону, але так нічого і не робиться. Досі не знайдено телефон, ніхто не хоче нічого робити. Що робити надалі? Як діяти? Кримінальна справа відкрита по зверненню Кушпіль Єлизавети Олегівни у відділенні Шевченківсього району, вул.Герцена,9.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК