Всі скаргиЖКГУ Дарницькому районі міста Києва вже три роки поспіль не прибирають прибудинкові території

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Валерій, він стверджує, що вже три роки поспіль ЖЕК №2 ТОВ “Новобудова” не виконує  своїх обов’язків.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня! Наш будинок обслуговує ЖЕК №2 ТОВ “Новобудова”, який вже більше трьох років поспіль незадовільно виконує свої обов’язки по обслуговуванню будинку. Зима минулого року була неперевершеною в зухвальстві та безвідповідальності. Починаючи з листопада 2016 року і по лютий 2017 року внутрішній двір прибудинкової території не прибирався взагалі. Про що була написана скарга в КМДА до контактного центру, зареєстрована за №К-11919 та К-11923 від 07 березня 2017 року. Були додані всі підтверджуючи фотографії, які у часі зафіксували відсутність прибирання. Але, на превеликий жаль, служба 1551 не виконує своїх функій, крім роз’яснення питання по суті, в якому вони звертаються до Дарницької районної ради, а та в свою чергу, до виконавця послуг, коло замикається і нічого не змінюється. На календарі 25 січня, 2018 рік. Минуло більше року. Проблеми ті ж!

ТОВ “Новобудова” надає відписку про те, що оскільки сніг розтанув, то зафіксувати відсутність прибирання не є можливим. А той факт, що вже було раніше звернення до ЖЕКУ, майстер якого приходив і бачив усе своїми очима, вже ніхто не пам’ятає. Мешканцями було складено акт-претензію про відсутність послуг, згідно форми Додатку 1 до Постанови КМУ №970 від 11.12.2013р.,на який ТОВ “Новобудова” надала відповідь про те, що мешканцями порушено встановлений законом порядок та строки звернення, тому підстави для задоволення акту-претензії в цій організації, як з’ясувалося, немає.

Всі підтверджуючи документи є в оригіналі та можуть буди надані будь-коли. Допоможіть, будь ласка, створити прецедент, для того, щоб відновити справедливість,” – написав наш читач Валерій.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!