Всі скаргиЖКГУ будинку затягують встановлення лічильника

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, вони переконують, що їм ніяк не поставлять лічильник теплоенергії, і вони переплачують за неї.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Доброго дня! Мешканці будинку, які проживають за адресою вул. Т.Драйзера, 8-А, надіслали звернення до відповідних підрозділів із проханням посприяти прискоренню встановлення в нашому будинку лічильника обліку теплової енергії.

З усіх інстанцій були отримані відповіді, що суперечать одна одній. А в газеті «Деснянський район» (спецвипуск «365 днів, які змінили Деснянський район») додано річний звіт, в якому вже навіть відзвітували, що в нашому будинку встановлено лічильник обліку теплової енергії, що взагалі обурює мешканців, оскільки ми продовжуємо платити за опалення по повній, без лічильника.

Ми були б вдячні за висвітлення нашої проблеми, можливо, це якось вплине на місцеві державні органи. Листи та звернення, скан-копія газети – всі відскановані, і ми готові надати їх за першою вимогою”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!