Всі скаргиФінансиУ Бериславі затримують субсидії

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі з Берислава, вони переконують, що їм затримують нарахування субсидій.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Звертаються до Вас жителі м. Берислава Херсонської області. 31 серпня 2015 року я подала заяву та декларацію до Бериславського управління праці про надання субсидії. Станом на сьогоднішній день, 17.11.2015, ця субсидія вже рік як не нарахована.

Крім того, я надала за їхньою вимогою довідку про склад сім’ї, копію договору з РЕЗом. Сьогодні я вкотре відвідала наше управління, і в черзі переді мною стояла літня жінка, яка подала документи на житлову субсидію ще 06.06.2015 року, то їй теж сказали, що ще немає нарахування.

Дуже Вас просимо допомогти нам в цьому питанні. Адже в мене двоє маленьких дітей, а опалювальний сезон давно розпочався, і ми маємо з дітьми економити опалення, тому що нічим платити”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!