Всі скаргиТовари та послугиТуроператор відмовляється повертати гроші за зіпсовану поїздку

До “Електронної книги скарг України” написав Олександр. Чоловік переконує, що туроператор не відповідає на його листи та прохання повернути гроші за поїздку, яку було зіпсовано з вини туроператора.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Моя сім’я, в складі трьох чоловік, уклала договір з вищезазначеним товариством через турагенство «Поїхали з нами». Відповідно до укладеного договору ми поїхали відпочивати до ОАЕ в тризірковий готель «Ель Сиф». В зв’язку з тим, що обслуговування та харчування не відповідало зобов’язанням приймаючої сторони, та ще й по ліжкам бігали таргани розміром близько 7 см, я написав 13.01.2016р. заяву-рекламацію. Арабські туроператори розглянули мою заяву та запропонували нам повернути половину вартості путівки – $591. ТОВ «Тревел профешнл груп» мені офіційну відповідь відмовлялась надавати 44 дні, не дивлячись на мої щоденні постійні прохання. І тільки після посилання на Закон України “Про звернення громадян”, статтю 20, що передбачає визначений термін надання відповіді, я отримав по електронній пошті 26.02.2016р. в 17:44:36 лист, що в понеділок можу забрати офіційний лист датований 26.02.1016р., п’ятницею, за 15 хвилин до закриття офісу та перед вихідними(додається). Тобто відповідь я зможу отримати тільки в понеділок 29.02.2016р., що складає 47 днів, та абсолютно порушує вимогу Закону України.

ТОВ «Тревел профешнл груп» від вартості нашої путівки забирає собі частину грошей запропонованих арабським оператором по рекламації. Тобто мова не йде про імідж юридичної особи України, що турбується за свою порядність, а навпаки, йде шантаж клієнта, що при відмові ділитися штрафними грошами, повернення грошей не можливе. Фірма з порядною репутацією, якби продала такий ганебний відпочинок (це визнали арабські оператори), зменшила б свій прибуток, на величину арабської компенсації з нашої путівки, солідарно несучи відповідальність за незадовільну якість, та принесла б вибачення клієнту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розетка не віддає гроші за повернений товар

ТОВ «Тревел профешнл груп» навпаки, за свої неякісні послуги, краде у клієнта шосту частину рекламаційних грошей, отримуючи другий раз необґрунтований прибуток. Логіка дій такого ліцензіата з туризму вимагає надавати найгірші послуги, та мати на цьому подвійний зиск. Бізнес по-українські: організував якнайгірше відпочинок з тарганами в постелях, та два рази отримав прибуток з приниженням клієнта.
Залишається питання і про привласнену валюту. Якщо перепродали іншим туристам по сьогоднішньому курсу, то це є прихована конвертаційна діяльність, що має певні дозвільні рамки. І чому, я як фізична особа не можу отримати компенсацію в валюті, не піддавшись пограбуванню?

Для повернення нам грошей іде в хід шантаж, та примус підписати документи, що ми отримали задоволення від їхнього акту насильства над нами та не маємо претензій до таких дій. Ми, сторона договору, що попали в заручники до злодійських схем збагачення ТПГ. Що за підприємницька діяльність з елементами збоченого садизму та терористичних методів впливу на клієнтів? Це що, передбачено законодавством Украйни надання дозволу діяльності ТОВ «Тревел профешнл груп» такими методами? Така діяльність ТОВ «Тревел профешнл груп» ганьбить Україну та підриває туристичну діяльність. Чи передбачено ліцензією таке хижацтво та зневага до клієнта цією юридичною особою? Туристична галузь має на меті і культурне збагачення. Та надавати працювати подібним фірмам, з відсутніми загальнолюдськими морально-етичними цінностями, що зводять свою діяльність до простого бандитського грабунку, непристойно.

На підставі вищевикладеного вбачаю за необхідне розглянути можливість наступних дій:
– проаналізувати задекларовану діяльність ТОВ «Тревел профешнл груп» на відповідність чинному законодавству України, а не на розміщені на їх сайті приватні хотіння, що базуються на понятіях;
– розглянути можливість позбавити ліцензії на виконання туристичної діяльності ТОВ «Тревел профешнл груп»;
– повернути моїй родині вкрадені валютні кошти, та відшкодувати моральні збитки надані діяльністю ТОВ «Тревел профешнл груп»;
– покарати ТОВ «Тревел профешнл груп» за демонстративно-зневажливе порушення Законів України.
Всім зацікавленим готовий надати наявні матеріали «бойової» слави ТПГ.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!