Всі скаргиДержавні органиТрускавецькі міліціонери з невинних роблять злодіїв

Жителька Турскавця переконана її брату незаконно погрожували…

До “Електронної книги скарг України” надійшов лист від жительки Трускавця Олени. Вона переконана, Трускавецькі міліціонери безпідставно намагалися закрити у в’язниці її брата.

“До мене додому прийшла міліція, як мені стало відомо, зловживаючи службовим становищем прийшли вони НЕ в службовий час! Один з них говорив що йому потрібний мій брат, для того щоб забрати його у відділок, мовляв, він скоїв якийсь злочин — хоча це не правда! Те що посвідчення показувати відмовлявся — інша історія”.

Через деякий час до цього міліціонера приєднався ще один колега, пише Олена, але цей був більш досвідченіший в справі і одразу почав погрожувати: “Мамі почав закидати, мовляв, не хочете по-хорошому, я посаджу Вашого сина, і при тому що не маючи ні аргументів, ні фактів якогось злочину і взагалі не приславши повістки а прийшовши до нас додому в особистий час,про що я сказала міліціонерам, один з них почав погрожувати мені…… якщо ти така мудра я тобі покажу ось побачиш!!!!!! гримаючи по підвіконні мого будинку тим самим ламаючи моє майно!

Після чварки міліціонери почали покидати будинок Олени. Звичайно, вона не зупинался на цьому і написала скаргу в прокуратуру.

ДОВІДКА: У Стрию, Червонограді, Трускавці і Самборі у 1998 р. засуджено до різних мір покарання від 470 до 490 злочинців у розрахунку на 100 тис. населення, що у 1,5 рази більше, ніж у середньому по області. За статистикою у “міській” структурі складу засуджених різко переважають злочини проти індивідуальної власності громадян. У курортному Трускавці найбільше осіб засуджено за хуліганство.

СКАРГА В ПРОКУРАТУРУ

skarga-v-prokuraturu

skarga-v-prokuraturu 2

Олена каже, що заяви, які були надіслані до прокуратури, досі не розглянуті і відповіді вона не отримала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ВИБРАТИ КАВУН

“Я Вам чесно кажу, в нашому місті таких оборотнів в погонах дуже багато, кожен невинний може стати винним”, додала Олена в телефонній розмові з журналістами.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!