Товари та послугиТранспортТаксі 838 відсутність найменшого сервісу

ЕКСУ ЕКСУ2 місяці ago3031 min

“Добрий день!
Хотіла би поскаржитись на обурливу поведінку водія служби таксі “838”.

Моя сестра замовила по телефону таксі. Нас було троє дівчат, всі в масках; втомлені, з роботи. Приїхала машина, водій – кремезний дядя. Дівчата сіли ззаду, я збиралась на переднє, але там лежала куртка водія. Забираючи її, від так фамільярно прокоментував “сейчас, вобще-то, больше двух не возим. Вам что не сказали?”, кажу, ні, бо нам, дійсно не сказали. Він сказав “ну, ладно” і ми поїхали. Через метрів 200 він зупинився і демонстративно повільно сховав куртку в багажник. Поїхали далі.

У нього на фоні грала якась російська попса, але загострювати на цьому увагу я не стала – їхати недалеко. І тут він питає “что будем слушать?”, кажу “якщо можна – нічого, бо ми з роботи і голова гудить”. Він мене так зверху окинув поглядом і питає “это вы на первом адрессе выходите?”, кажу “так”. Після цього він демонстративно робить музику дуже гучно. Я дуже здивувалась і спитала “навіщо ви питали, що будемо слухати, якщо, не зважаючи на мою відповідь, ви включили музику?”, він відповів, що включив її не для мене, а для себе. Я в легкому шоці, а він каже “вам что-то не нравиться?”, кажу ні, він каже “ну тогда поездка окончена, моя машина, кого хочу – того и вожу”. І висажує нас посеред дороги. Коли, виходячи з машини, я сказала, що він офігівший, він відкрив вікно, розказав мені, яка я *обнута з багатьма епітетами і що він зараз вийде і в’*бе мені так, що мало не покажеться. І поїхав. Позвонили з служби, вибачились, перепитали, скільки нас і чи ми в масках, прислали ще одну машину…. До водія немає жодного питання, чемний як в спілкуванні, так і на дорозі. Але він приїхав з дитячим кріслом. Навіщо у нас питали, скільки нас?

Я зателефонувала оператору, розказала ситуацію. Що сказали – не важливо, оскільки вони все-одно нічого робити не будуть, більш, ніж впевнена. Звертатись ні в які більше служби не буду, оскільки не маю стільки вільного часу.

Цією скаргою особливо теж ні на що не розраховую. Я розписала ситуацію, мені стало легше 🙂 Сподіваюсь, якщо це хтось побачить, вони зроблять правильні висновки і перестануть толерувати бидло, адже так воно тільки множиться”, – написала до “Електронної книги скарг України” Катерина.

Контакт на вимогу журналістів чи правоохоронців.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!