ІншеВсі скаргиТОВ використовує усі методи для дозволу на будівництво

До “Електронної книги скарг України” написали жителі села Велика Стратіївка, які переконують, що практично безсилі проти намагань птахофабрики розпочати будівництво поблизу села. За словами місцевих, дозволу селяни не дають, тож представники ТОВ підробляють списки та влаштовують нелегітимні збори.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів:

“Нас, жителів села Велика Стратіївка Тростянецького району Вінницької області, змусили звернутися до Вас події, які розвернулися у нашій громаді останнім часом щодо дозволу будівництва поблизу села другої черги виробничих потужностей ПАТ ”Миронівський хлібопродукт”, будівництва технологічної дороги та пташників. Зараз з північної та північно-східної сторони села збудовано три площадки пташників та одне послідосховище (відстань від села 1,5 км). Тепер планується будівництво технологічної дороги зі східної сторони села (473 м від села), що проходить повз кладовище села та з південно-східної сторони села площадка в кількості 38 пташників (2,8 км від села). І це ще не всі їхні плани…05.12.2015 року в селі Велика Стратіївка відбулися збори громади села, ініційовані громадою, на яких були присутні 120 жителів та представники ТОВ “Вінницька птахофабрика”.

На цих зборах вирішувалось питання щодо будівництва бригади з вирощування курчат-бройлерів та технологічної дороги на землях громади. Коли дане питання було поставлено на голосування, то 110 голосів було проти даного будівництва, 1 голос – за, 9 чоловік – утрималося. Незважаючи на результати зборів, працівниками ТОВ “Вінницька птахофабрика” наполегливо ведеться робота з нав’язування думки про необхідність даного будівництва. На початку січня 2016 було зібрано підписи мешканців села. Із 526 голосуючих проти підписалося 336 громадян. Після письмових звернень громади села до представників влади, голови Гордіївської сільської ради, до голови Тростянецької районної ради, голови Тростянецької РДА, голови Вінницької ОДА, Вінницької обласної ради, а також то голови правління ПАТ ”Миронівський хлібопродукт” Косюка Ю.А. народного депутата України Кучера М.І., керівника ТОВ ”Вінницька птахофабрика” Писарєва М.Є. ми отримали відповідь тільки від Вінницької обласної ради та Вінницької ОДА, голови Тростянецької РДА та Тростянецької районної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіку незаконно зменшили розмір аліментів для виплати

Інші адресати не надали нам відповіді на наше звернення, а представники ПАТ “Миронівський хлібопродукт” почали активно вести психологічний та моральний тиск на жителів села. 18.03.2016 року відбулися збори, так звані збори громади села, ініційовані виконкомом Гордіївської сільської ради, на які виносилось питання щодо будівництва пташників та технологічної дороги. Це були не збори, а фарс. По- перше, оголошено про дані збори громаді було за два дні, збори відбувались у робочий день у робочий час (пятниця 18.03.2016 о 12.00). На зборах не було присутніх обовязкових 50% мешканців села, а тільки 24%. Представники ТОВ ”Вінницька птахофабрика” не приховували, що влаштовані ці збори у такий день для того, щоб жителі села не змогли бути присутніми, в зв’язку з тим що знаходились на роботі. Разом з тим своїм працівникам надали оплачуваний робочий день та преміювали. Вони привезли на збори транспортом підприємства цих працівників та інших сумнівних осіб у камуфляжні формі, які представились учасниками АТО. Представники ТОВ та їхні посібники перешкоджали вільному входу в приміщення сільського клубу жителям села та іншим бажаючим, спровокувавши цим бійку. Обраний головою зборів, завідуючий дільниці, прихильник ТОВ “Вінницька птахофабрика”, надавав слово тільки своїм представникам, а іншим бажаючим виступити, які не поділяли їхньої думки не давали цієї змоги.

У той же час присутні на даних зборах представники місцевої влади, гаранти дотримання вимог законодавства, не тільки не перешкоджали вчиненню неправомірних дій, а й підтримали проведення таких зборів та при виступі агітували про необхідність даного будівництва. В кінці зборів було проведено таємне голосування сумнівними бюлетенями, підготовленими заздалегідь. Перед голосуванням прихильниками ТОВ був складений список бажаючих прийняти участь у голосуванні в кількості 127 чоловік, 9 чоловік з яких було вписано двічі за результатами голосування лічильною комісією, обраною виключно з прихильників ТОВ, оголошено за будівництво – 117 чоловік, проти – 14, цей результат суперечить кількості зареєстрованих для голосування.
Все, що відбувалось на тих так званих зборах, ви можете побачити на відео в інтернеті за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=DM9sinBzxVc  та
https://m.youtube.com/watch?v=Ghn2UO9kpIE
Коли ми довели, що ці збори не є легітимними, то вони планують провести наступні збори. При цьому Ви не уявляєте, що коється у нашому селі! Людей “натравлюють” одне на одного. Іншим жителям села погрожують звільненням з роботи, за згоду – роздають гроші, ведуть моральний тиск на людей.
Ми свідомо уявляємо, яка шкода від пташників буде нам і нашим дітям. І  ці робочі місця, які вони нам обіцяють в кількості 25 місць, не зможуть замінити нам чисте повітря і воду. У разі інших масових зборів, які відбудуться з приводу будівництва об’єктів ТОВ «Вінницька птахофабрика», ми просимо різні громадські організації України бути присутніми та допомагати нам у протистоянні цим олігархам та загарбникам. Також просимо бути присутніми представників телеканалів та неупереджено висвітлювати події.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!