Всі скаргиЖКГТотальний збій в розрахунка ЖКГ, як споживач втрачає мільйони

Якщо уважно порахувати тарифи – то виходить, що українці сплачують більше, ніж потрібно, переконує в читач “Електронної книги скарг України“.   

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 

“Поставивши собі 3х зонний лічильник, думав значно зекономити на оплаті, але сталося так, що мені навіть був нарахований борг.

В основному, заповнював дані через формули на сайті та у Вашому калькуляторі, але вирішив перерахувати все вручну сам і здивувався: різниця між сумами доходила до ста гривен і більше.

Прошу приділити увагу і переглянути формулу розрахунку, тому що при моїй оплаті 100 – 150 грн. різниці це вже відчутно, а яка ж різниця у тих, хто платить тисячами?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Києві нагадали про 12 заповідей споживача

При розрахунку по зонам надається спеціальний калькулятор, де є ніч – саме дешевше, напівпік і пік – найдорожче.

В результаті, виходить не настільки дешевше,як обіцяли, тому що в формулі закладена помилка – в ній не враховується той самий нічний тариф, а чомусь лише напівпік та додається незрозумілий коефіцієнт.

Звідси питання – чи не є дана офіційна формула обманом та черговою махінацією, для збагачення когось та обкрадання населення, яке цього не помічає? Вже звертався на Перший Нац, та 5й канал – тиша.

Я впевнений, що формула не правильна, але МиколаївОбленерго каже навпаки і їхнє пояснення, що все розкидається по етапам та коефіцієнтом множиться – знімає взагалі сам сенс економії та встановлення 3х тарифно-зонного лічильника.

Адже навіть на сайті є 9 блоків для розрахунків ( на три зони – по три тарифи) – а вони рахують лише по трьох . Якщо я звернуся навіть до суду – там не буде спеціалістів або математиків, що продивитись, проаналізувати цифри. Потрібна зацікавлена і розумна людина щоб зрозуміти все те, про що я кажу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ТЦ чхали на права споживача

При розмові з працівниками обленерго мені все пояснювали, але виходячи лише з їхньої формули, де є коефіцієнт “здешевлення”, питома вага і т.д. В основному питання зводилося до того, як будуть знати, що спожита кільк.енергії саме в тому тарифі і в тій зоні – але ж відповідь очевидна – в самому лічильнику є дата та час, і в кінці місяця люди особисто списують ці значення саме по зонах, а не загальну кількість – щоб потім множити на коефіцієнт та на тариф одного блоку. – у випадку зацікавлення – надішлю формулу та розрахунки.

РОЗРАХУНКИ НАШОГО ЧИТАЧА:

rozrahunokrozrahunokrozrahunok 3

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!