Всі скаргиОсвітаТонкощі шкільної їдальні. Як столична школа наживається на шлунках дітей

До “Електронної книги скарг України” написала жінка, яка представилася працівницею столичної школи №162. Вона переконує, що на кухні – повний безлад і недбання.

Любов Миколаївна, працівник шкільної їдальні просить допомоги і у батьків і в ЗМІ розібратися із нахабними колегами, які наживаються на шлунках столичних дітей. Рецепти, до яких ми звикли, м’яко кажучи, шокують будь-яких батьків.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ЗАРАДИ ГРОШЕЙ!

ПРОЦВІТАЮЧІ ЗЛОЧИНИ У ШКОЛІ №162 ПІД КЕРІВНИЦТВОМ САМОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.

Я, Курчевська Любов Миколаївна, 1964 р. народження, бабуся трьох онучок, працюючи на кухні школи № 162 м. Києва не можу більше дивитися і мовчати на те неподобство, яке робиться на кухні школи.

Читайте також: “Той ще овоч: як ми купуємо прострочені товари під виглядом свіжих

Завідуюча виробництва харчовим блоком Панфілова Євгенія Яківна зловживає своїм службовим становищем. На сьогоднішній день немає ніякої перевірки ні з боку Держави, ні с боку санстанції, навіть немає відео спостереження на самій кухні. І заради наживи Євгенія Яківна плювати хотіла на здоров’я дітей.

П’ятничний борщ із супом приготованим в понеділок

Використовуються старі, відварені каші, вермішелі, плов, рис у супи. Борщ вариться наприкінці тижня і туди вигрібається увесь зібраний салат із буряка, салат із капусти, літрів 4-5 горохового супу вареного у понеділок все це перемішується і вариться, а в кінці кидається часник, сметана та лавровий лист, щоб ніхто нічого не зрозумів.

Котлети із відходів

Також з відходів збирається хліб, котлети, тюфтелі, це забирають на кухню і дають на обід малозабезпеченим та сиротам, решту назбираних котлет з відходів завертають у тісто, випікають у духовці і продають у буфеті, як котлета в тісті. Тюфтелі з відходів йдуть знову у фарш, перемішують і роблять нову страву. Залишки картопляного пюре виносяться до морозильної камери, а через 2-3- дні (на передодні розморозивши) мішають із свіжоприготовленим і роздають дітям на обід.

Мовчазні працівники кухні

Працівники кухні мовчать, тому, що знають, що «господиня» покаже на двері. Раніше, коли я прийшла працювати у кухню школи №162, була така система: на столи з відходами ставилося емаліроване відро, в яке зливалися не до кінця випиті чаї або кавові напої, повне відро забиралося на кухню, грілося на плиті і знову на 2 гій перерві розливалося дітям по чашках.

Читайте також: “Чому акційні товари в супермаркетах можуть зіпсувати Вам шлунок?

Коли я сказала, що так робить не буду і стала виливати у мийку, то тут усе і почалося. Євгенія Яківна стала мене виживати, їла мене , як іржа залізо, чіплялася до будь-чого.

Боляче дивитися, як діти купляють в буфеті піцу і їдять цю гидотну. Кожний ранок Євгенія Яківна в своїй сумці приносить до школи качалку сумнівної, вареної ковбаси, ріже кубиками, мішає з вареними натертими яйцями , заправляє майонезом , томатом, спеціями і пречудово продає.

Рисова каша із водою і молоком

Кожного понеділка машина привозить молочні продукти, молока привозиться пакетів 20 на цілий тиждень, десь у вівторок, або у середу на сніданок вариться молочна рисова каша – на 1 відро води 3 пакети молока, от і рахуйте троє відер води на 9 пакетів молока, 200-300 гр. вершкового масла, 1-1,5 кг цукру, 8 кг немитого рису і каші вийшло на 2 перерви, це на 280-300 чоловік, а держава виділяє по 7,00 грн. на кожну дитину початкових класів, решта молока так само роз приділяється на кавові напої.

Читайте також: “Скільки коштує їжа в їдальнях прокуратури і Верховної ради?

Я особисто не впевнена, про те, що про це не знають вищестоящі чини, я розумію, що назадуже мені дорогу перекриють, знайдуть будь-які причини мене звільнити.

Євгенія Яківна вже підсовувала мені в сумку сир, щоб скомпрометувати мене і звинуватити в крадіжці…Але я хочу, щоб на кінець була поставлена крапка цьому злочину!

Я ОСОБИСТО ЗВЕРТАЮСЯ ДО БАТЬКІВ, ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ ЗНИЩИТИ ЦЕ ЗЛО, ПРОТИ ВАШИХ ДІТЕЙ!

Багато, хто мені може сказати, чого я лізу не в своє діло, то я відповім так: А ХТО, ЯК НЕ Я!?

Без підтримки батьків, мені уже дали зрозуміти, що це питання буде вирішуватися на рівні школи, тобто все буде спущено на гальмах, як і завжди робиться в школі.

Я уже зверталася у ТРЕСТ «Промінь» від, якого працює кухня., в Районо Святошинське, мерію.

17.02 2015 р. була перевірка РАЙОНО у школі, але перед цим за день вони попередили адміністрацію про свій приїзд.

І ТОМУ У ШКОЛІ БІГОМ НАВОДИВСЯ ПОРЯДОК!!!

Любов Миколаївна”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК