Всі скаргиГоловнеОсвітаТисячі студентів інституту Шевченка залишили без гуртожитку. Студенти натякають про хабарі

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ганна, яка скаржиться на те, що її перший курс – перетворюється на справжні випробовування. Адже поселити її не хочуть, а критерії відбору для послення іногородніх студентів – не існують.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Пише вам іногородня студентка 1-го курсу ІЖ КНУТШ, моє питання стосується поселення. Я проживаю за 400 км від м. Києва на Рівненщині, відповідно при вступі розраховувала лише на гуртожиток.

В результаті в списках, котрі з’явилися на офіційному сайті 22-серпня мого прізвища я не знайшла. За офіційними даними університету з подібною проблемою зіткнулося ще більше 1000 осіб, у своїх соцмережах студпарламент говорить про те, що, можливо, все буде вирішено за рахунок гуртожитків інших ВНЗ, з якими нібито ведуться домовленості.

Але ж на практиці студентів старших курсів подібні проблеми вирішуються лише за допомогою грошей, до того ж сума хабаря може бути дійсно захмарною, оскільки бажаючих є багато, і за даними 2-го курсників діє система – хто дасть більше. З інших порад, як вирішити проблему, чула про підробку документів на пільги. Я ж не бажаю бути прихильницею, ані до першої, ані до другої варіації.

До вище сказаного хочу додати те, що невідомо, як складаються списки на поселення. Ні на одному сайті, ні від одного студента я не почула достовірної інформації – чи це рейтингова система, чи звертають увагу на кілометраж, найбільше було прихильників думки, що чим швидше ти подав заяву, тим більша ймовірніть твого поселення, та попри те люди, котрі заповнювали бланки першого дня не отримали свого місця.

Моя сім’я не має можливості знімати квартиру в Києві, оскільки ціни є високими, і тому я потрапила у безвихідну ситуацію. Не розумію, як інститут, котрий по ідеї має виховувати четверте джерело влади, з першого свого “привіт” заявляє про те, що він є порушником законів. прошу не ігнорувати дану проблему,адже вона не стосуєтьсся лише однієї особи.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!