Всі скаргиЖКГТехнічний поверх переоснащують на житловий

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тамара, вона переконує, що в будинку в Миколаєві технічний поверх незаконно переоснащують на житловий.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Звертаються до Вас мешканці 9-поверхового будинку за адресою м. Миколаїв, вул. Чкалова 96/1 у зв’язку з тим, що на технічному поверсі проводяться роботи з його реконструкції в житлове приміщення.

Забудовником ТОВ «Парадиз» були продані приміщення на технічному поверсі як нежитлові, хоча при проектуванні будинку в ньому не було передбачено нежитлових приміщень. Тобто за проектом на технічному поверсі не було нежитлових приміщень, будинок є 9-поверховим.

Коли ми купували квартири, менеджер ТОВ «Парадиз» Роман Сербенов завіряв нас, що над нами буде технічний поверх, ні про які нежитлові приміщення не йшлося. Вартість технічного поверху забудовник закладав у вартість квартир, що йшли на продаж.

Технічний поверх є службовим приміщенням, а не ізольованим нежитловим приміщенням. Там проходять труби зливових стоків з покрівлі, він виконує функцію теплоізоляції, забезпечуючи повітряний прошарок. За частиною 2 статті 382 Цивільного кодексу власникам квартир у багатоквартирному будинку належать усі комунікації та допоміжні приміщення. Згідно з рішенням Конституційного Суду України №4-рп/2004 допоміжні приміщення (підвали, сараї, кладовки, горища тощо) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир (кімнат у квартирах) багатоквартирних будинків. Підтвердження права власності на допоміжні приміщення не потребує здійснення додаткових дій, зокрема створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, вступу до нього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Крадій 3500 грн відомий, а міліція не діє»

Власники технічного поверху Степанов О.Ю. та Кім Г.М. почали реконструкцію його під квартири. Зняли утеплення в перекритті над квартирами 9-го поверху, що призвело до надмірного споживання газу в квартирах на 9-ому поверсі, появі тріщин та грибку. На сьогоднішній момент нам вдалося їх зупинити. Проте вони не збираються відновлювати нам утеплення (а йде зима), а також компенсувати шкоду, яку вони нанесли власникам квартир на 9-му поверсі у вигляді тріщин.

Виходить, що, маючи право власності, вони можуть перетворювати наш 9-поверховий будинок в 10-поверховий, руйнувати його. Подібні реконструкції, які так суттєво змінюють техніко-економічні показники будинку, неприпустимі в цивілізованій країні, це порушує конструкцію будівлі. Aле через те, що одні корупційним шляхом продали технічний поверх, який по закону і так повинен був належати власникам квартир як спільна власність, інші зареєстрували свідоцтва на право власності, у нас, власників квартир у багатоквартирному будинку, немає законних підстав захистити свою будівлю. Адже навіть служба ДАБІ не раз нам наголошувала на непохитному праві власності – на майно, яке надає право здійснювати на власний розсуд все, що заманеться, без згоди сусідів та мешканців будинку.

Степанов О.Ю. та Кім Г.М. паразитують на нашому будинку, хочуть зробити бізнес – повирізати вікна (незважаючи на те, що архітектор будинку говорить, що це спричинить фатальні наслідки) і перепродати як житлові приміщення.

Будемо дуже вдячні за допомогу у висвітленні нашої проблеми”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!