Всі скаргиTesla продасть власних акцій на $2 млрд

Виробник електромобілів Tesla Motors оголосив, що має намір продати власних акцій на загальну суму $ 2 млрд. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на матеріали компанії.

Планується, що сама Tesla реалізує 6,8 млн акцій (а якщо інвестори будуть використовувати опцію покупки додаткових паперів – 8,24 млн). Крім того, засновник і керівник компанії Ілон Макс збирається продати ще 2,78 млн акцій.

Залучені кошти Tesla направить на розширення виробництва, оскільки отримала більше, ніж очікувала, заявок на свій новий електрокар – Model 3. До середини травня число попередніх замовлень на електромобіль перевищило 373 тисячі.

18 травня банк Goldman Sachs вперше за останні три роки порадив купувати папери Tesla, встановивши ціновий орієнтир по них на рівні $250 за акцію. В результаті на самому початку торгів на Nasdaq котирування компанії піднялися майже на 5%, а за підсумками сесії виросли на 3,2% до $211 за акцію.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!