Всі скаргиДержавні органиТернопільська міліція б’є своїх громадян   

Наш читач зізнається ішов до дому, був напідпитку, але по дорозі зустрів міліціонерів, які з його слів, також були не тверезі…

До «Електронної книги скарг України» написав Іван, він переконує, що міліція нахабно порушила його права. Він хоче говорити про це із журналістами, адже на рівному місці його побили ті, хто мав би захищати. Не дивуйтеся, в листі не знайдете гарних і крилатих фраз, тому що пише 16 річний хлопець!

Для журналістів є контакт.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Для журналістів є контакт:

«Я йшов по місту трошки п’яний, і міліція була п’яна. Завели мене у відділок і почали обзивати, після чого повели на експертизу.Язапевняв, що  небуду нічо підписувати і дихати безМами вони почали знову обзивати мене. Вивели з лікарні, посадили в машину, повезли у відділок. Начебто заступник міліції дав мені в голову.

Я впав і вдарився головою об плитку, потім розділи, завели у камеру  – дали ще пару разі буквально через 5хвилин привили якогось дядьку. Він сказав до мене – підписуй усе, що дадуть підписувати,  я сказав що не буду, то він мене чуть не забив.Потім сказали або підписуєш – або заб’єм і в ліс вивеземо і викенемо.

Я підписався, що  – незнаю, бо навіть недали почитати, сказали в тебе 10секунд, щоб одітися і піти від них, і даже всіх лахів не одали».

Тернопільська.обл м. Шумськ Іван

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!