Всі скаргиФінансиТернопільська кадрова агенція влаштовує на неіснуючі посади

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Сергій, який стверджує, що кадрова агенція взяла з нього гроші за працевлаштування на неіснуючу вакансію.

“Звернувся в кадрову агенцію “Ірина” на рахунок роботи. Агенція знаходиться по вулиці Микулинецька 3А офіс 804, місто Тернопіль. Телефон агенції-0979517230. За послуги агенції я заплатив 150 гривень, і поїхав по адресі, яку вони мені надали.

Виявилось, що там такої роботи, яку мені запропонувала агенція(політувальник готової продукції,на склад пива,зарплата 200-300 грн/день) не має! Там мені запропонували іншу роботу з меншою оплатою. Я дзвоню в агенцію і питаю що це є таке? Прошу повернути гроші, відповідь – ми не повертаємо гроші! Я так зрозумів там діє схема заробітку на цій вакансії.”

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!