Всі скаргиТовари та послугиТелемайстерня наживається на клієнтах

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Леонід Юрійович, який переконує, що його обдурили в одній із київських телемайстерень. Чоловік обурений махінаціями майстрів та бездіяльністю виробника, який рекомендував цей ремонтний центр.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

Добрий день. Прошу Вас припинити шахрайську діяльність телемайстерні по вул. Ванди Василевської 7 оф. 801 та змусити їх відшкодувати заподіяну нею шкоду в результаті її діяльності клієнтам, які мали необережність до неї звернутись по допомогу.

Суть справи в тому що 06.10.2015 р. я звернувся до цієї майстерні щодо ремонту свого телевізора. Справа в тому, що DEX телевізор виготовлений з зовнішнім блоком живлення. В моєму випадку вийшов з ладу блок живлення. Це з’ясувалось при підключенні мною телевізора до блоку живлення комп’ютера та подальшої нормальної експлуатації телевізора з цим блоком. Усунути несправність я не наважився, бо корпус блоку живлення був склеєний в заводських умовах, а ламати корпус було жаль і я вважав що доцільніше було б це зробити фахівцю. Коли зізвонивс з майстернею, з’ясував, що там відсутні телевізори для перевірки блоків живлення і я мусив привезти в ремонт блок разом з телевізором. Прийомщику при здачі в ремонт я пояснив, що апарат не вмикається, бо щось з блоком живлення і домовився про справедливу ціну при чесному ремонті. Він пообіцяв що все буде гаразд і до 13.10.2015 р. я зможу забрати готовий виріб.

Телевізор пробув в майстерні до 20.10.2015 р. як пояснив мені по тел. робітник майстерні „на тестуванні”. 22.10.2015р. я приїхав за телевізором і прийомщик мені повідомив, що ціна ремонту 500 грн. Бо з його слів, відбувся „серйозний ремонт”, блок живлення не відремонтовано і у них можна замовити новий за 160 грн. Я відмовився від пропозиції і запропонував продемонструвати результат проведеного ремонту. Телевізор мені включили зі стороннім блоком живлення, але у підключенні антени відмовили, зіславшись на її відсутність. Без антени перевірити написане ними неможливо. Я зрозумів, що тут щось не те, але якщо не сплачу 500 гр. то можу залишитись без телевізора і мусив віддати їм гроші.

Привізши додому телевізор, я увімкнув його і впевнився, що в майстерні нічого не зроблено. Всі мої налаштування до „псевдоремонту” не змінились. Я зрозумів, що маючи в ремонті справний телевізор з несправним блоком живлення „майстер” вирішив на цьому нашахраювати, приписавши псевдоремонт та ще й заробити, продавши мені такий-же блок живлення впридачу.

Я звернувся на сайт виробника DEX (переписка зафіксована в “листах”),- який рекомендував цю майстерню, за поясненням такої поведінки. Але замість з’ясування причини несправності блоку живлення (а вона виявилась серійною) працівник сайту зайнялась з’ясуванням непотрібних дрібниць а з пояснень „майстра” з’ясувалось, що в майстерні антена все ж таки є, а блоки живлення вони навіть не ремонтують (а при прийомі в ремонт на це не вказали). Додали фото плати, на якому чітко видно, що вказана мікросхема, слава богу, не мінялась, а пайки не пошкоджені, що протирічить його ж поясненню бо я здав в ремонт справний телевізор з несправним блоком живлення. Але ані „майстер”, ані працівник сайту не чекали, що вирішили обдурити фахівця, хоча і не фахівцю ясно, що ні один побутовий прилад без живлення працювати не буде, та не може вийти з ладу з цієї причини. А якщо підключити живлення, то запрацює без ремонту.

Ніхто ще не викликав майстра холодильників, наприклад, коли в мережі нема світла, а чекав коли подадуть енергію. Тому замість ремонту блока живлення вони нашахраювали 500 грн., бо їм ремонтувати блок живлення невигідно, вигідніше надурити. „Бо пенсіонера на їх думку легше обдурити”.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!