Всі скаргиТовари та послугиТелемайстерня бере гроші за «псевдоремонт»

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Леонід, він переконує, що його намагалися обдурити в телемайстерні.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Прошу Вас припинити шахрайську діяльність телемайстерні по вул. Ванди Василевської 7 оф. 801 та змусити їх відшкодувати заподіяну ними шкоду в результаті їхньої діяльності клієнтам, які мали необережність до них звернутися по допомогу.

Суть справи в тому, що 06.10.2015 р. я звернувся до цієї майстерні щодо ремонту свого телевізора. DEX телевізор виготовлений з зовнішнім блоком живлення. У моєму випадку вийшов з ладу блок живлення. Це з’ясувалося при підключенні мною телевізора до блоку живлення комп’ютера та подальшої нормальної експлуатації телевізора з цим блоком. Усунути несправність я не наважився, бо корпус блоку живлення був склеєний в заводських умовах, а ламати корпус було шкода, і я вважав, що доцільніше було б це зробити фахівцю.

Зідзвонившись із майстернею, з’ясував, що там відсутні телевізори для перевірки блоків живлення, і я мусив привезти в ремонт блок разом із телевізором. Приймальнику при здачі в ремонт я пояснив, що апарат не вмикається, бо щось із блоком живлення, і домовився про справедливу ціну при чесному ремонті. Він пообіцяв, що все буде гаразд і до 13.10.2015 р. я зможу забрати готовий виріб. Телевізор пробув у майстерні до 20.10.2015 р., як пояснив мені по телефону робітник майстерні, «на тестуванні».

22.10.2015 р. я приїхав по телевізор, і приймальник мені повідомив, що ціна ремонту 500 грн, бо, з його слів там був «серйозний ремонт», блок живлення не відремонтовано і у них можна замовити новий за 160 грн. Я відмовився від пропозиції і запропонував продемонструвати результат проведеного ремонту. Телевізор мені включили зі стороннім блоком живлення, але у підключенні антени відмовили, пославшись на її відсутність. Без антени перевірити написане ними неможливо. Я зрозумів, що тут щось не те і якщо не сплачу 500 грн, то можу залишитись без телевізора, тож мусив віддати їм гроші. Привізши додому, я включив телевізор і впевнився, що в майстерні нічого не зроблено, нічого не мінялось, бо всі мої налаштування до «псевдоремонту» не змінились. Я зрозумів, що маючи в ремонті справний телевізор з несправним блоком живлення, «майстер» вирішив на цьому нашахраювати, приписавши псевдоремонт та ще й заробити, продавши мені такий же б.ж. надодачу.

Я звернувся на сайт виробника DEX (переписка зафіксована в «листах»), який рекомендував цю майстерню, за поясненням такої поведінки зі мною. Але замість з’ясування причини несправності блоку живлення (а вона виявилася серійною) працівник сайту зайнялась з’ясуванням непотрібних дрібниць, а з пояснень «майстра» виявилось, що в майстерні антена все ж таки є і блоки живлення вони не ремонтують (а при прийомі в ремонт на це не вказали), додавши фото плати, на якому чітко видно, що вказана мікросхема, слава богу, не мінялась, а пайки не пошкоджені, що протирічить його ж поясненню, бо я здав в ремонт справний телевізор із несправним блоком живлення.

Але ні «майстер», ані працівник сайту не чекали, що вирішили обдурити фахівця, хоча і нефахівцю ясно, що ні один побутовий прилад без живлення працювати не буде та не може вийти з ладу з цієї причини. А якщо підключити живлення, то запрацює без ремонту. Ніхто ще не викликав майстра до холодильника, наприклад, коли в мережі нема світла, а чекав, коли подадуть енергію. Тому замість ремонту блока живлення вони нашахраювали 500 грн, бо їм ремонтувати блок живлення невигідно, вигідніше надурити. «Бо пенсіонера, на їхню думку, легше обдурити». От така у нас сфера послуг”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!